|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Вільних слотів ОЗП | Розпаяна на МП |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | 5,4 |
| USB 3.2, шт. | 3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вага | 2,34 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Веб камера | 5MP IR |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані стереодинаміки |
| Знімна батарея | Ні |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 226V |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1 x USB Type-C, 1 х комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 6 елементів, 83 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 16 GB 8533 MT/s (onboard) |
| Покоління | Інтегрована |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0007ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U5-226V (4.5)/16Gb/SSD512Gb/Intl Arc/Підсв/Win11H (C9RT7EA)
Немає в наявності
Код товару: 404245
50 069 грн
52 155 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0007ua (C9RT7EA) 17.3" FHD IPS Touchscreen (1920x1080), 400n, 5MP IR cam
Ultra 5-226V (2.1-4.5)
16Gb
SSD512Gb
Intel Arc
Підсвітка клавіатури
BATT 6 Cells 83WHr Fast Charge
W11H6 NG STD
2.34 кг (Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)
Ultra 5-226V (2.1-4.5)
16Gb
SSD512Gb
Intel Arc
Підсвітка клавіатури
BATT 6 Cells 83WHr Fast Charge
W11H6 NG STD
2.34 кг (Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)
![Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0007ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U5-226V (4.5)/16Gb/SSD512Gb/Intl Arc/Підсв/Win11H (C9RT7EA) [404245] Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0007ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U5-226V (4.5)/16Gb/SSD512Gb/Intl Arc/Підсв/Win11H (C9RT7EA) [404245]](/content/images/32/496x390l80mc0/65716290557963.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0007ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U5-226V (4.5)/16Gb/SSD512Gb/Intl Arc/Підсв/Win11H (C9RT7EA) [404245] Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0007ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U5-226V (4.5)/16Gb/SSD512Gb/Intl Arc/Підсв/Win11H (C9RT7EA) [404245]](/content/images/32/474x390l80mc0/74397808652330.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0007ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U5-226V (4.5)/16Gb/SSD512Gb/Intl Arc/Підсв/Win11H (C9RT7EA) [404245] Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0007ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U5-226V (4.5)/16Gb/SSD512Gb/Intl Arc/Підсв/Win11H (C9RT7EA) [404245]](/content/images/32/474x390l80mc0/70449506545453.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0007ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U5-226V (4.5)/16Gb/SSD512Gb/Intl Arc/Підсв/Win11H (C9RT7EA) [404245] Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0007ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U5-226V (4.5)/16Gb/SSD512Gb/Intl Arc/Підсв/Win11H (C9RT7EA) [404245]](/content/images/32/477x390l80mc0/12190108093221.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0007ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U5-226V (4.5)/16Gb/SSD512Gb/Intl Arc/Підсв/Win11H (C9RT7EA) [404245] Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0007ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U5-226V (4.5)/16Gb/SSD512Gb/Intl Arc/Підсв/Win11H (C9RT7EA) [404245]](/content/images/32/560x390l80mc0/80250194325800.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0007ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U5-226V (4.5)/16Gb/SSD512Gb/Intl Arc/Підсв/Win11H (C9RT7EA) [404245] Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0007ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U5-226V (4.5)/16Gb/SSD512Gb/Intl Arc/Підсв/Win11H (C9RT7EA) [404245]](/content/images/32/870x279l80mc0/70591775893990.jpg)