|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | HP OmniBook Ultra Flip |
| Модель | OmniBook Ultra Flip14-fh0007ua |
| Призначення | Бізнес, Портативний, Преміум, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 256V (12MB Cache, up to 4.8 GHz) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 8533.00 |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | Intel Arc |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 2 порти Thunderbolt™ 4 USB Type-C® зі швидкістю передавання даних 40 Гбіт/с (стандарт USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, технологія HP Sleep and Charge); 1 комбінований роз’єм для навушників і мікрофона; 1 порт USB Type-C® зі швидкістю передавання дани |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | Intel Wi-Fi 7 BE201 (2x2) |
| Вага | 1.34 |
| Кількість елементів батареї | 6 |
| Кількість осередків у батареї | 6 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 64.00 |
| Веб камера | 9MP + IR |
| Блок живлення | Адаптер живлення USB Type-C® потужністю 65 Вт |
| Габарити | 313.7 × 216.2 × 14.9 |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 64 Втг |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 headphone/microphone combo, 2 Thunderbolt 4 with USB Type-C 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1, HP Sleep and Charge), 1 порт USB Type-C зі швидкістю передачі даних 10 Гбіт/с (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4a, HP Sleep and Cha |
| Тип клавіатури | Full-size backlit keyboard |
| Мультимедіа | 9-мегапіксельна ІЧ-камера TNR із затвором для конфіденційності |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.80 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip14-fh0007ua (B9PD7EA)
Немає в наявності
Код товару: 301102
61 988 грн
65 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP OmniBook Ultra Flip Laptop 14-fh0004ua (B9PD7EA)
Новітній ноутбук HP OmniBook Ultra Flip — це стильний і мобільний пристрій нового покоління зі штучним інтелектом, що поєднує високу продуктивність і елегантний дизайн.
Творіть швидше з підтримкою ШІ
Розкрийте свій творчий потенціал з процесором Intel® Core™ Ultra, оснащеним інтелектуальними функціями, і насолоджуйтеся автономною роботою впродовж усього дня.
ШІ, який працює на вас
Завдяки системі зі спеціалізованими ШІ-ядрами (48 TOPS) ноутбук забезпечує персоналізований підхід до роботи, автоматизуючи завдання й оптимізуючи робочі процеси.
Завжди на зв’язку, завжди в безпеці
Спілкуйтеся впевнено з 9-Мп камерою з інтелектуальними функціями, ефектами Windows Studio, підтримкою Wi-Fi 7 і професійним застосунком Poly Camera Pro.
Новітній ноутбук HP OmniBook Ultra Flip — це стильний і мобільний пристрій нового покоління зі штучним інтелектом, що поєднує високу продуктивність і елегантний дизайн.
Творіть швидше з підтримкою ШІ
Розкрийте свій творчий потенціал з процесором Intel® Core™ Ultra, оснащеним інтелектуальними функціями, і насолоджуйтеся автономною роботою впродовж усього дня.
ШІ, який працює на вас
Завдяки системі зі спеціалізованими ШІ-ядрами (48 TOPS) ноутбук забезпечує персоналізований підхід до роботи, автоматизуючи завдання й оптимізуючи робочі процеси.
Завжди на зв’язку, завжди в безпеці
Спілкуйтеся впевнено з 9-Мп камерою з інтелектуальними функціями, ефектами Windows Studio, підтримкою Wi-Fi 7 і професійним застосунком Poly Camera Pro.
![Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip14-fh0007ua (B9PD7EA) [301102] Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip14-fh0007ua (B9PD7EA) [301102]](/content/images/15/390x390l80mc0/60971339180159.png)
![Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip14-fh0007ua (B9PD7EA) [301102] Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip14-fh0007ua (B9PD7EA) [301102]](/content/images/15/390x390l80mc0/92486113319521.png)
![Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip14-fh0007ua (B9PD7EA) [301102] Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip14-fh0007ua (B9PD7EA) [301102]](/content/images/15/390x390l80mc0/31350749493389.png)
![Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip14-fh0007ua (B9PD7EA) [301102] Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip14-fh0007ua (B9PD7EA) [301102]](/content/images/15/390x390l80mc0/85533451489838.png)
![Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip14-fh0007ua (B9PD7EA) [301102] Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip14-fh0007ua (B9PD7EA) [301102]](/content/images/15/390x390l80mc0/99450103455708.png)