|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Діагональ екрану | 14" |
| Сенсорний екран | Так |
| Поворотний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 3,3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Вільних слотів ОЗП | Розпаяна на МП |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | 5,4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вага | 1,34 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Веб камера | 9MP IR |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані стереодинаміки |
| Знімна батарея | Ні |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 288V |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2 x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1 x USB Type-C, 1 х комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 6 елементів, 64 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 32 GB 8533 MT/s (onboard) |
| Покоління | Інтегрована |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA)
Немає в наявності
Код товару: 404243
106 344 грн
112 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP OmniBook Ultra Flip x360 14-fh0018ua (C9RU4EA) 14" 2.8K OLED Touchscreen (2880x1800), 400n
Ultra 9-288V (3.3-5.1)
32Gb
SSD1Tb
Intel Arc
Підсвітка клавіатури
BATT RS 6 Cells 64WHr Fast Charge
W11H6 NG PRE
1.34 кг (Вага залежить від конфігурації)
Синій (Українська клавіатура)
Ultra 9-288V (3.3-5.1)
32Gb
SSD1Tb
Intel Arc
Підсвітка клавіатури
BATT RS 6 Cells 64WHr Fast Charge
W11H6 NG PRE
1.34 кг (Вага залежить від конфігурації)
Синій (Українська клавіатура)
![Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA) [404243] Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA) [404243]](/content/images/30/463x390l80mc0/13689580335595.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA) [404243] Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA) [404243]](/content/images/30/464x390l80mc0/47425459162104.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA) [404243] Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA) [404243]](/content/images/30/463x390l80mc0/98971282712326.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA) [404243] Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA) [404243]](/content/images/30/468x390l80mc0/57418966579430.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA) [404243] Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA) [404243]](/content/images/30/870x269l80mc0/86210545034615.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA) [404243] Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA) [404243]](/content/images/30/628x390l80mc0/29070754722140.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA) [404243] Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA) [404243]](/content/images/30/574x390l80mc0/37830551481785.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA) [404243] Ноутбук HP OmniBook Ultra Flipx360 14-fh0018ua 14"2.8K OLED Ts,400n/U9-288V (5.1)/32Gb/SSD1Tb/IntArc/Win11H (C9RU4EA) [404243]](/content/images/30/492x390l80mc0/17017320939337.jpg)