|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 16" |
| Сенсорний екран | Так |
| Поворотний екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2,2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Вільних слотів ОЗП | Розпаяна на МП |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 2 ТБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | 5,4 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вага | 1,88 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Веб камера | 5MP IR |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані стереодинаміки |
| Знімна батарея | Ні |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1 x USB Type-C, 1 х комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 4 елементи, 68 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 32 GB 8533 MT/s (onboard) |
| Покоління | Інтегрована |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA)
Немає в наявності
Код товару: 404228
78 773 грн
82 055 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua (C9RW4EA) 16" 3K OLED Touchscreen (2880x1800), 400n, 5MP IR cam
Ultra 7-258V (2.2-4.8)
32Gb
SSD2Tb
Intel Arc
Підсвітка клавіатури
BATT 4 Cell 68Whr Fast Charge
W11H6 NG PRE
1.88 кг (Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)
Ultra 7-258V (2.2-4.8)
32Gb
SSD2Tb
Intel Arc
Підсвітка клавіатури
BATT 4 Cell 68Whr Fast Charge
W11H6 NG PRE
1.88 кг (Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)
![Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA) [404228] Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA) [404228]](/content/images/15/464x390l80mc0/25460812927717.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA) [404228] Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA) [404228]](/content/images/15/470x390l80mc0/25647958454974.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA) [404228] Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA) [404228]](/content/images/15/470x390l80mc0/49424241130319.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA) [404228] Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA) [404228]](/content/images/15/462x390l80mc0/27879029470723.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA) [404228] Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA) [404228]](/content/images/15/870x273l80mc0/55654902015768.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA) [404228] Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA) [404228]](/content/images/15/645x390l80mc0/92432491296082.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA) [404228] Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA) [404228]](/content/images/15/583x390l80mc0/77780670978731.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA) [404228] Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-as0008ua 16" 3K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Intl Arc/Win11H (C9RW4EA) [404228]](/content/images/15/483x390l80mc0/23223959176148.jpg)