|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Блакитний |
|---|---|
| Лінійка | HP OmniBook 5 |
| Модель | OmniBook5 LaptopAI 16-af1031ua |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U (12M Cache, up to 5.20 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 7467.00 |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 2 порти USB Type-C® (швидкість передавання даних — 10 Гбіт/с, технологія USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, технологія HP Sleep and Charge); 1 порт USB Type-A зі швидкістю передавання даних 10 Гбіт/с; 1 порт USB Type-A (5 Гбіт/с); 1 порт HDMI 2.1; 1 к |
| Вага | 1.77 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 59.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | Інфрачервона камера HP True Vision 1080p FHD з функцією тимчасового шумозниження й вбудованими двонаправленими цифровими мікрофонами |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP OmniBook5 LaptopAI 16-af1031ua (D16J1EA)
В наявності
Код товару: 306004
66 247 грн
69 999 грн
Опис
HP OmniBook 5 Laptop AI 16-af1031ua (D16J1EA)
Створюйте, працюйте будь-де та насолоджуйтеся розвагами разом із універсальним ноутбуком HP OmniBook 5, створеним для активного щоденного використання.
Щоденна продуктивність із підтримкою ШІ
Залишайтеся ефективними в дорозі завдяки процесорам Intel® Core™ Ultra, швидкій зарядці HP Fast Charge та зручній гарячій клавіші Copilot для миттєвого доступу до інструментів штучного інтелекту.
Великий, яскравий дисплей
Поринайте у чітке та насичене зображення на просторому екрані, який однаково добре підходить для роботи з контентом, перегляду фільмів і щоденних завдань.
Завжди на зв’язку
Комфортно спілкуйтеся та діліться ідеями будь-де завдяки швидкому Wi-Fi, FHD-камері, ефектам Windows Studio та інтелектуальній системі шумозаглушення для чистого звуку під час відеодзвінків.
Процесори Intel® Core™ Ultra (серія 2)
Відчуйте новий рівень універсальності з процесорами Intel® Core Ultra. Вбудовані можливості штучного інтелекту роблять творчість і спільну роботу ще простішими та ефективнішими.
Intel® Graphics
Дивіться улюблені серіали, спілкуйтеся у відеочатах і редагуйте фото з плавною та чіткою графікою. Вбудована Intel® Graphics забезпечує відмінну продуктивність для мультимедіа й багатозадачності без потреби в дискретній відеокарті.
Формат екрана 16:10
Співвідношення сторін 16:10 дозволяє бачити більше інформації на екрані та рідше прокручувати сторінки — ідеально для роботи й навчання.
Антивідблискове покриття
Екран із антивідблисковим покриттям забезпечує комфортний перегляд навіть при яскравому освітленні, мінімізуючи віддзеркалення та втому очей.
Створюйте, працюйте будь-де та насолоджуйтеся розвагами разом із універсальним ноутбуком HP OmniBook 5, створеним для активного щоденного використання.
Щоденна продуктивність із підтримкою ШІ
Залишайтеся ефективними в дорозі завдяки процесорам Intel® Core™ Ultra, швидкій зарядці HP Fast Charge та зручній гарячій клавіші Copilot для миттєвого доступу до інструментів штучного інтелекту.
Великий, яскравий дисплей
Поринайте у чітке та насичене зображення на просторому екрані, який однаково добре підходить для роботи з контентом, перегляду фільмів і щоденних завдань.
Завжди на зв’язку
Комфортно спілкуйтеся та діліться ідеями будь-де завдяки швидкому Wi-Fi, FHD-камері, ефектам Windows Studio та інтелектуальній системі шумозаглушення для чистого звуку під час відеодзвінків.
Процесори Intel® Core™ Ultra (серія 2)
Відчуйте новий рівень універсальності з процесорами Intel® Core Ultra. Вбудовані можливості штучного інтелекту роблять творчість і спільну роботу ще простішими та ефективнішими.
Intel® Graphics
Дивіться улюблені серіали, спілкуйтеся у відеочатах і редагуйте фото з плавною та чіткою графікою. Вбудована Intel® Graphics забезпечує відмінну продуктивність для мультимедіа й багатозадачності без потреби в дискретній відеокарті.
Формат екрана 16:10
Співвідношення сторін 16:10 дозволяє бачити більше інформації на екрані та рідше прокручувати сторінки — ідеально для роботи й навчання.
Антивідблискове покриття
Екран із антивідблисковим покриттям забезпечує комфортний перегляд навіть при яскравому освітленні, мінімізуючи віддзеркалення та втому очей.
![Ноутбук HP OmniBook5 LaptopAI 16-af1031ua (D16J1EA) [306004] Ноутбук HP OmniBook5 LaptopAI 16-af1031ua (D16J1EA) [306004]](/content/images/27/390x390l80mc0/80803601303337.png)
![Ноутбук HP OmniBook5 LaptopAI 16-af1031ua (D16J1EA) [306004] Ноутбук HP OmniBook5 LaptopAI 16-af1031ua (D16J1EA) [306004]](/content/images/27/390x390l80mc0/26950206702093.png)
![Ноутбук HP OmniBook5 LaptopAI 16-af1031ua (D16J1EA) [306004] Ноутбук HP OmniBook5 LaptopAI 16-af1031ua (D16J1EA) [306004]](/content/images/27/390x390l80mc0/33947644057679.png)
![Ноутбук HP OmniBook5 LaptopAI 16-af1031ua (D16J1EA) [306004] Ноутбук HP OmniBook5 LaptopAI 16-af1031ua (D16J1EA) [306004]](/content/images/27/390x390l80mc0/93500550272174.png)
![Ноутбук HP OmniBook5 LaptopAI 16-af1031ua (D16J1EA) [306004] Ноутбук HP OmniBook5 LaptopAI 16-af1031ua (D16J1EA) [306004]](/content/images/27/390x390l80mc0/35052088051449.png)