|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сенсорний екран |
| Лінійка | HP Pavilion x360 |
| Модель | Pav x360 Laptop 14-ek1012ua |
| Тип ноутбуку | трансформер |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-1355U Processor 1.7 GHz (12MB Cache, up to 5.00 GHz, 10 cores, 12 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1 x USB 3.1/3.2 Gen2 Type-C, 2 x USB 3.0, 1 x HDMI, 3.5 мм (mini-Jack), 1 x MicroSD |
| Вага | 1.51 |
| Висота | 18.9 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | HP Pavilion X360 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 32 |
| Ємність батареї | 43 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 43.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i7-1355U (1.7 - 5.0 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Bang&Olufsen |
| Додатково | алюмінієвий корпус |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP Pav x360 Laptop 14-ek1012ua (B9PB9EA)
Немає в наявності
Код товару: 302403
28 607 грн
29 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Портативність, потужність і повна свобода дій
Створений для мобільності та комфорту, цей ноутбук легко адаптується до ваших потреб. Завдяки поворотному на 360° екрану ви можете знайти ідеальний кут для перегляду або роботи, а налаштовані динаміки забезпечують насичене звучання для повного занурення у розваги.
Насолоджуйтеся мультимедіа будь-де та будь-як
Переходьте в режим розваг у будь-який момент — гнучкий 360-градусний форм-фактор дозволяє використовувати пристрій у зручному форматі, а преміальне аудіо від B&O додає глибини кожному звуковому ефекту.
Оперативна пам’ять нового покоління DDR4
Оцініть приріст швидкості й ефективності з оперативною пам’яттю DDR4. Вища пропускна здатність покращує продуктивність у повсякденних задачах, багатозадачності й навіть в іграх.
Сенсорний Full HD IPS-екран
Насолоджуйтесь чітким зображенням під будь-яким кутом завдяки широким кутам огляду 178° та високій роздільній здатності. А сенсорна технологія дозволяє легко керувати пристроєм дотиком — інтуїтивно і швидко.
Створений для мобільності та комфорту, цей ноутбук легко адаптується до ваших потреб. Завдяки поворотному на 360° екрану ви можете знайти ідеальний кут для перегляду або роботи, а налаштовані динаміки забезпечують насичене звучання для повного занурення у розваги.
Насолоджуйтеся мультимедіа будь-де та будь-як
Переходьте в режим розваг у будь-який момент — гнучкий 360-градусний форм-фактор дозволяє використовувати пристрій у зручному форматі, а преміальне аудіо від B&O додає глибини кожному звуковому ефекту.
Оперативна пам’ять нового покоління DDR4
Оцініть приріст швидкості й ефективності з оперативною пам’яттю DDR4. Вища пропускна здатність покращує продуктивність у повсякденних задачах, багатозадачності й навіть в іграх.
Сенсорний Full HD IPS-екран
Насолоджуйтесь чітким зображенням під будь-яким кутом завдяки широким кутам огляду 178° та високій роздільній здатності. А сенсорна технологія дозволяє легко керувати пристроєм дотиком — інтуїтивно і швидко.