|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Глянцеве з антибліком |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8540U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Частота процесора | 3 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,79 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Pavilion |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 59 Вт-год |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Габарити | 357.7х254.8х17.9 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP Pavilion 16-ag0027ua Silver (BF1L1EA)
Немає в наявності
Код товару: 615204
29 040 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Створюйте контент, працюйте на ходу та поринайте у світ розваг завдяки серії HP Pavilion. Опануйте мистецтво багатозадачності Розкрийте творчий потенціал завдяки найновішому процесору AMD Ryzen, акумулятору з технологією швидкого заряджання HP та збільшеній сенсорній панелі. Зображення, у якому можна потонути Візьміть курс на візуальну пригоду завдяки розкішному 16-дюймовому РК-дисплею з більшим екраном і вужчими рамками. Можливості підключення для творчої роботи з будь-якого місця Ваші ідеї заслуговують трансляції з будь-якого місця завдяки ІЧ-камері з роздільною здатністю FHD та ручним спуском затвора.
![Ноутбук HP Pavilion 16-ag0027ua Silver (BF1L1EA) [615204] Ноутбук HP Pavilion 16-ag0027ua Silver (BF1L1EA) [615204]](/content/images/18/390x390l80mc0/83172350370624.jpg)
![Ноутбук HP Pavilion 16-ag0027ua Silver (BF1L1EA) [615204] Ноутбук HP Pavilion 16-ag0027ua Silver (BF1L1EA) [615204]](/content/images/18/459x390l80mc0/44263576113085.jpg)
![Ноутбук HP Pavilion 16-ag0027ua Silver (BF1L1EA) [615204] Ноутбук HP Pavilion 16-ag0027ua Silver (BF1L1EA) [615204]](/content/images/18/459x390l80mc0/53500352922019.jpg)
![Ноутбук HP Pavilion 16-ag0027ua Silver (BF1L1EA) [615204] Ноутбук HP Pavilion 16-ag0027ua Silver (BF1L1EA) [615204]](/content/images/18/459x390l80mc0/15726087871762.jpg)
![Ноутбук HP Pavilion 16-ag0027ua Silver (BF1L1EA) [615204] Ноутбук HP Pavilion 16-ag0027ua Silver (BF1L1EA) [615204]](/content/images/18/390x390l80mc0/20988428392846.jpg)