|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Блакитний |
|---|---|
| Лінійка | HP Pavilion Laptop |
| Модель | Pavilion Laptop 16-ag0003ua |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8540U (16M Cache, up to 4.9 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 6400.00 |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 2 порти USB Type-C® (швидкість передавання даних 10 Гбіт/с, технологія USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 1 порт USB Type-A зі швидкістю передавання даних 10 Гбіт/с; 1 порт USB Type-A (швидкість передавання даних — 5 Гбіт/с); 1 по |
| Вага | 1.79 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 59.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HP True Vision 1080p FHD + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP Pavilion Laptop 16-ag0003ua (B9PG6EA)
Немає в наявності
Код товару: 304603
34 356 грн
36 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP Pavilion Laptop 16-ag0003ua (B9PG6EA)
Творіть, працюйте та розважайтеся будь-де разом із ноутбуками серії HP Pavilion.
Бездоганна багатозадачність
Відкривайте нові горизонти творчості завдяки новітньому процесору AMD Ryzen™, батареї з підтримкою швидкого заряджання HP та збільшеній сенсорній панелі для зручнішої роботи.
Неймовірна якість зображення
Пориньте у світ яскравих вражень із розкішним 16-дюймовим РК-дисплеєм, який має розширену площу екрана та мінімальні рамки.
Підключення без обмежень
Втілюйте свої ідеї в реальність де б ви не були — завдяки ІЧ-камері з роздільною здатністю FHD та зручним ручним затвором для додаткової приватності.
Творіть, працюйте та розважайтеся будь-де разом із ноутбуками серії HP Pavilion.
Бездоганна багатозадачність
Відкривайте нові горизонти творчості завдяки новітньому процесору AMD Ryzen™, батареї з підтримкою швидкого заряджання HP та збільшеній сенсорній панелі для зручнішої роботи.
Неймовірна якість зображення
Пориньте у світ яскравих вражень із розкішним 16-дюймовим РК-дисплеєм, який має розширену площу екрана та мінімальні рамки.
Підключення без обмежень
Втілюйте свої ідеї в реальність де б ви не були — завдяки ІЧ-камері з роздільною здатністю FHD та зручним ручним затвором для додаткової приватності.
![Ноутбук HP Pavilion Laptop 16-ag0003ua (B9PG6EA) [304603] Ноутбук HP Pavilion Laptop 16-ag0003ua (B9PG6EA) [304603]](/content/images/37/390x390l80mc0/53334426203638.png)
![Ноутбук HP Pavilion Laptop 16-ag0003ua (B9PG6EA) [304603] Ноутбук HP Pavilion Laptop 16-ag0003ua (B9PG6EA) [304603]](/content/images/37/390x390l80mc0/60760905854505.png)
![Ноутбук HP Pavilion Laptop 16-ag0003ua (B9PG6EA) [304603] Ноутбук HP Pavilion Laptop 16-ag0003ua (B9PG6EA) [304603]](/content/images/37/390x390l80mc0/37720407337200.png)
![Ноутбук HP Pavilion Laptop 16-ag0003ua (B9PG6EA) [304603] Ноутбук HP Pavilion Laptop 16-ag0003ua (B9PG6EA) [304603]](/content/images/37/390x390l80mc0/43951795161712.png)
![Ноутбук HP Pavilion Laptop 16-ag0003ua (B9PG6EA) [304603] Ноутбук HP Pavilion Laptop 16-ag0003ua (B9PG6EA) [304603]](/content/images/37/390x390l80mc0/63510297738132.png)