|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | зарядка від USB. підсвічування клавіатури. сканер відбитків пальців |
| Лінійка | HP ProBook 4 |
| Модель | HP ProBook 4 G1a 14 |
| Тип ноутбуку | бізнес. портативний |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 230 (16M L3 Cache, up to 4.9 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 760M Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon 760M Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт HDMI 2.1; 1 комбінований роз’єм для стереонавушників/мікрофона 1 порт RJ-45; 1 гніздо для захисного замка; 2 порти USB Type-A зі швидкістю передавання даних 5 Гбіт/с (з живленням); 2 порти USB Type-C® зі швидкістю передавання даних 10 Гбіт/с (станд |
| Вага | 1.4 |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 224.3 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | HP ProBook |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 3 cell. 56 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 56.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 5 230 (3.5 - 4.9 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.4. Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1. 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. LAN (RJ-45). HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Poly Studio |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (C78GPET)
Немає в наявності
Код товару: 304874
39 931 грн
41 099 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP ProBook 4 G1a 14” AI Edition (C78GPET)
Міцний, продуктивний і доступний — цей ноутбук створено, щоб підтримати розвиток вашого бізнесу. HP ProBook 4 G1a оснащений інтелектуальними інструментами для підвищення ефективності, має багаторівневий захист корпоративного рівня та нейропроцесор (NPU) із продуктивністю 16 TOPS, який прискорює виконання повсякденних завдань, залишаючи більше часу для стратегічної роботи.
Розумна потужність для бізнесу
Виконуйте більше завдань швидше завдяки процесору AMD із вбудованою NPU на 16 TOPS, а також розширюваним обсягом оперативної пам’яті та сховища. Цей ноутбук гнучко підлаштовується під ваші потреби.
Продуктивність будь-де
Завдяки 14-дюймовому дисплею зі співвідношенням сторін 16:10 ви отримаєте більше робочого простору для зручної роботи вдома, в офісі або під час подорожей.
Захист корпоративного рівня
Комплексна система безпеки HP забезпечує багаторівневий захист кінцевих точок, захищаючи ваш бізнес від кіберзагроз. Антивірусні рішення наступного покоління зупиняють шкідливе ПЗ ще до того, як воно завдасть шкоди.
Розумний баланс потужності й ефективності
Процесор AMD Ryzen™ забезпечує високу продуктивність, енергоефективність і доступність, що робить ProBook 4 G1a оптимальним вибором для щоденних бізнес-завдань.
HP Sure Click: Інтернет без ризику
Технологія HP Sure Click із апаратним захистом ізолює потенційно небезпечні вкладення PDF, Office і вебсайти у режимі «лише читання», запобігаючи зараженню вірусами, програмами-вимагачами чи іншим шкідливим ПЗ.
HP Sure Sense: ШІ-захист нового покоління
HP Sure Sense використовує передові алгоритми штучного інтелекту й аналіз поведінки для виявлення навіть найновіших типів атак, яких не розпізнають традиційні антивіруси.
Легке керування ІТ-інфраструктурою
Зменшіть витрати та час простою завдяки набору інструментів HP Manageability Integration Kit. Він допомагає швидше створювати системні образи, автоматизувати оновлення BIOS, безпеки та програмного забезпечення, забезпечуючи стабільну роботу всієї ІТ-системи.
Міцний, продуктивний і доступний — цей ноутбук створено, щоб підтримати розвиток вашого бізнесу. HP ProBook 4 G1a оснащений інтелектуальними інструментами для підвищення ефективності, має багаторівневий захист корпоративного рівня та нейропроцесор (NPU) із продуктивністю 16 TOPS, який прискорює виконання повсякденних завдань, залишаючи більше часу для стратегічної роботи.
Розумна потужність для бізнесу
Виконуйте більше завдань швидше завдяки процесору AMD із вбудованою NPU на 16 TOPS, а також розширюваним обсягом оперативної пам’яті та сховища. Цей ноутбук гнучко підлаштовується під ваші потреби.
Продуктивність будь-де
Завдяки 14-дюймовому дисплею зі співвідношенням сторін 16:10 ви отримаєте більше робочого простору для зручної роботи вдома, в офісі або під час подорожей.
Захист корпоративного рівня
Комплексна система безпеки HP забезпечує багаторівневий захист кінцевих точок, захищаючи ваш бізнес від кіберзагроз. Антивірусні рішення наступного покоління зупиняють шкідливе ПЗ ще до того, як воно завдасть шкоди.
Розумний баланс потужності й ефективності
Процесор AMD Ryzen™ забезпечує високу продуктивність, енергоефективність і доступність, що робить ProBook 4 G1a оптимальним вибором для щоденних бізнес-завдань.
HP Sure Click: Інтернет без ризику
Технологія HP Sure Click із апаратним захистом ізолює потенційно небезпечні вкладення PDF, Office і вебсайти у режимі «лише читання», запобігаючи зараженню вірусами, програмами-вимагачами чи іншим шкідливим ПЗ.
HP Sure Sense: ШІ-захист нового покоління
HP Sure Sense використовує передові алгоритми штучного інтелекту й аналіз поведінки для виявлення навіть найновіших типів атак, яких не розпізнають традиційні антивіруси.
Легке керування ІТ-інфраструктурою
Зменшіть витрати та час простою завдяки набору інструментів HP Manageability Integration Kit. Він допомагає швидше створювати системні образи, автоматизувати оновлення BIOS, безпеки та програмного забезпечення, забезпечуючи стабільну роботу всієї ІТ-системи.
![Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (C78GPET) [304874] Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (C78GPET) [304874]](/content/images/44/390x390l80mc0/37282010287404.png)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (C78GPET) [304874] Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (C78GPET) [304874]](/content/images/44/390x390l80mc0/41054055650047.png)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (C78GPET) [304874] Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (C78GPET) [304874]](/content/images/44/390x390l80mc0/66085201537615.png)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (C78GPET) [304874] Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (C78GPET) [304874]](/content/images/44/390x390l80mc0/14304211018059.png)