|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | HP ProBook 4 |
| Модель | HP ProBook 4 G1a 16 |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 210 (8M L3 Cache, up to 4.7 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 780M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт HDMI 2.1; 1 комбінований роз’єм для стереонавушників/мікрофона 1 порт RJ-45; 1 гніздо для захисного замка; 2 порти USB Type-A зі швидкістю передавання даних 5 Гбіт/с (з живленням); 2 порти USB Type-C® зі швидкістю передавання даних 10 Гбіт/с (станд |
| Вага | 1.75 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 56.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (C78GSET)
Немає в наявності
Код товару: 304869
36 049 грн
36 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP ProBook 4 G1a 16” ноутбук з ШІ (C78GSET)
HP ProBook 4 G1a 16” — це надійний бізнес-ноутбук, створений для ефективної роботи та зростання вашої компанії. Він поєднує міцність і доступність із потужністю штучного інтелекту: вбудований 16 TOPS NPU прискорює рутинні процеси, залишаючи більше часу для стратегічних і творчих завдань.
Створений для розвитку бізнесу
Виконуйте щоденні завдання швидко й ефективно завдяки процесору AMD із 16 TOPS NPU. За потреби ви можете розширити пам’ять і сховище, щоб ноутбук зростав разом із вашими вимогами.
Продуктивність у будь-якому форматі роботи
Працюйте комфортно вдома, в офісі або в дорозі — 16-дюймовий дисплей із пропорціями 16:10 забезпечує більше робочого простору та чітке зображення для максимальної концентрації.
Корпоративний захист без зайвих складнощів
Ваші дані під надійним контролем завдяки багаторівневим рішенням безпеки, що захищають від сучасних загроз і шкідливого ПЗ.
Потужність, гнучкість і ефективність
Процесор AMD Ryzen™ забезпечує чудовий баланс між швидкодією, енергоефективністю та вартістю — ідеальне поєднання для бізнесу будь-якого масштабу.
Захист у реальному часі з HP Sure Click
Технологія HP Sure Click із апаратною інтеграцією ізолює шкідливі вебсайти та заражені документи PDF або Office, відкриваючи їх у безпечному середовищі «Лише читання».
HP Sure Sense — інтелектуальний захист нового покоління
HP Sure Sense використовує передові алгоритми штучного інтелекту й аналіз поведінки для виявлення навіть невідомих загроз, забезпечуючи захист там, де традиційні антивіруси безсилі.
Просте управління ІТ-інфраструктурою
HP Manageability Integration Kit допомагає скоротити час простою, знизити витрати на обслуговування та автоматизувати оновлення BIOS, безпеки й програмного забезпечення — для стабільної роботи всієї вашої системи.
HP ProBook 4 G1a 16” — це надійний бізнес-ноутбук, створений для ефективної роботи та зростання вашої компанії. Він поєднує міцність і доступність із потужністю штучного інтелекту: вбудований 16 TOPS NPU прискорює рутинні процеси, залишаючи більше часу для стратегічних і творчих завдань.
Створений для розвитку бізнесу
Виконуйте щоденні завдання швидко й ефективно завдяки процесору AMD із 16 TOPS NPU. За потреби ви можете розширити пам’ять і сховище, щоб ноутбук зростав разом із вашими вимогами.
Продуктивність у будь-якому форматі роботи
Працюйте комфортно вдома, в офісі або в дорозі — 16-дюймовий дисплей із пропорціями 16:10 забезпечує більше робочого простору та чітке зображення для максимальної концентрації.
Корпоративний захист без зайвих складнощів
Ваші дані під надійним контролем завдяки багаторівневим рішенням безпеки, що захищають від сучасних загроз і шкідливого ПЗ.
Потужність, гнучкість і ефективність
Процесор AMD Ryzen™ забезпечує чудовий баланс між швидкодією, енергоефективністю та вартістю — ідеальне поєднання для бізнесу будь-якого масштабу.
Захист у реальному часі з HP Sure Click
Технологія HP Sure Click із апаратною інтеграцією ізолює шкідливі вебсайти та заражені документи PDF або Office, відкриваючи їх у безпечному середовищі «Лише читання».
HP Sure Sense — інтелектуальний захист нового покоління
HP Sure Sense використовує передові алгоритми штучного інтелекту й аналіз поведінки для виявлення навіть невідомих загроз, забезпечуючи захист там, де традиційні антивіруси безсилі.
Просте управління ІТ-інфраструктурою
HP Manageability Integration Kit допомагає скоротити час простою, знизити витрати на обслуговування та автоматизувати оновлення BIOS, безпеки й програмного забезпечення — для стабільної роботи всієї вашої системи.
![Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (C78GSET) [304869] Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (C78GSET) [304869]](/content/images/39/390x390l80mc0/90030779386611.png)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (C78GSET) [304869] Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (C78GSET) [304869]](/content/images/39/390x390l80mc0/14669673895018.png)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (C78GSET) [304869] Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (C78GSET) [304869]](/content/images/39/390x390l80mc0/41380281476285.png)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (C78GSET) [304869] Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (C78GSET) [304869]](/content/images/39/390x390l80mc0/16941607504570.png)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (C78GSET) [304869] Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (C78GSET) [304869]](/content/images/39/390x390l80mc0/97729553677217.png)