|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | HP ProBook 4 |
| Модель | HP ProBook 4 G1i 14 |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225H (18MB Cache, up to 4.9 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1 порт HDMI 2.1; 1 комбінований роз’єм для стереонавушників/мікрофона 1 порт RJ-45; 2 порти USB Type-A зі швидкістю передавання даних 5 Гбіт/с (з живленням); 2 порти USB Type-C® зі швидкістю передавання даних 20 Гбіт/с (стандарт USB Power Delivery 3.0, Di |
| Вага | 1.39 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 56.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F4AV_ITM2)
Немає в наявності
Код товару: 304570
54 577 грн
56 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F4AV_ITM2)
HP ProBook 4 G1i 14" з технологіями ШІ поєднує продуктивність комерційного рівня, багаторівневий захист і надійну конструкцію, створену для довготривалої роботи. Легке оновлення компонентів робить його оптимальним вибором для зростаючих компаній. Оснащений сучасним процесором Intel® з 11 TOPS NPU та витривалою батареєю, він готовий забезпечувати ефективність і нові можливості штучного інтелекту.
Створений для розвитку бізнесу
Виконуйте повсякденні та складні завдання завдяки потужному процесору Intel® з вбудованим NPU, а також оперативній пам’яті й накопичувачу, які можна розширювати.
Гібридна продуктивність без компромісів
Зручний формат екрана 16:10 та 14-дюймовий дисплей забезпечують комфортну роботу як в офісі, так і віддалено.
Безпека корпоративного рівня
Захищайте дані та пристрої за допомогою антивірусу нового покоління та багаторівневого захисту кінцевих точок.
Внесок у сталий розвиток
HP ProBook 4 з ШІ постачається у 100% паперовому пакуванні, виготовленому з перероблених або сертифікованих екологічно відповідальних матеріалів.
HP ProBook 4 G1i 14" з технологіями ШІ поєднує продуктивність комерційного рівня, багаторівневий захист і надійну конструкцію, створену для довготривалої роботи. Легке оновлення компонентів робить його оптимальним вибором для зростаючих компаній. Оснащений сучасним процесором Intel® з 11 TOPS NPU та витривалою батареєю, він готовий забезпечувати ефективність і нові можливості штучного інтелекту.
Створений для розвитку бізнесу
Виконуйте повсякденні та складні завдання завдяки потужному процесору Intel® з вбудованим NPU, а також оперативній пам’яті й накопичувачу, які можна розширювати.
Гібридна продуктивність без компромісів
Зручний формат екрана 16:10 та 14-дюймовий дисплей забезпечують комфортну роботу як в офісі, так і віддалено.
Безпека корпоративного рівня
Захищайте дані та пристрої за допомогою антивірусу нового покоління та багаторівневого захисту кінцевих точок.
Внесок у сталий розвиток
HP ProBook 4 з ШІ постачається у 100% паперовому пакуванні, виготовленому з перероблених або сертифікованих екологічно відповідальних матеріалів.
![Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F4AV_ITM2) [304570] Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F4AV_ITM2) [304570]](/content/images/18/390x390l80mc0/42160054567818.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F4AV_ITM2) [304570] Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F4AV_ITM2) [304570]](/content/images/18/390x390l80mc0/42531873864081.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F4AV_ITM2) [304570] Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F4AV_ITM2) [304570]](/content/images/18/390x390l80mc0/81517736212994.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F4AV_ITM2) [304570] Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F4AV_ITM2) [304570]](/content/images/18/390x390l80mc0/11750068275508.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F4AV_ITM2) [304570] Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F4AV_ITM2) [304570]](/content/images/18/390x390l80mc0/88869433397802.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F4AV_ITM2) [304570] Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F4AV_ITM2) [304570]](/content/images/18/390x390l80mc0/62749903693251.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F4AV_ITM2) [304570] Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (AT6F4AV_ITM2) [304570]](/content/images/18/390x390l80mc0/51696842488028.jpg)