|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | HP ProBook 4 |
| Модель | HP ProBook 4 G1i 16 |
| Призначення | Бізнес, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H (24M Cache, up to 5.10 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 4 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт HDMI 2.1; 1 комбінований роз’єм для стереонавушників/мікрофона 1 порт RJ-45; 2 порти USB Type-A зі швидкістю передавання даних 5 Гбіт/с (з живленням); 2 порти USB Type-C® зі швидкістю передавання даних 20 Гбіт/с (стандарт USB Power Delivery 3.0, Di |
| Вага | 1.75 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 56.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (B9ZD8ET)
Немає в наявності
Код товару: 304576
57 919 грн
61 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP ProBook 4 G1i 16 (B9ZD8ET)
HP ProBook 4 G1i 16” з підтримкою ШІ створений для компаній, що зростають. Він поєднує комерційну продуктивність, багаторівневий захист і надійну конструкцію. Легке оновлення компонентів забезпечує гнучкість, а сучасний процесор Intel® із вбудованим NPU на 11 TOPS та тривалий час автономної роботи роблять його готовим до довготривалої роботи й завдань, пов’язаних зі штучним інтелектом.
Для розвитку вашого бізнесу
Виконуйте щоденні завдання швидше завдяки продуктивному процесору Intel® з NPU, масштабованій пам’яті та місткому накопичувачу.
Максимум можливостей для гібридної роботи
Комфортно працюйте з будь-якої локації — великий 16-дюймовий дисплей із форматом 16:10 відкриває більше простору для багатозадачності.
Безпека на рівні бізнесу
Комплексний захист кінцевих точок гарантує безпеку вашого пристрою та корпоративних даних.
Екологічна відповідальність
HP використовує 100% паперове пакування з перероблених або сертифікованих екологічно сталих матеріалів, зменшуючи вплив на довкілля.
HP ProBook 4 G1i 16” з підтримкою ШІ створений для компаній, що зростають. Він поєднує комерційну продуктивність, багаторівневий захист і надійну конструкцію. Легке оновлення компонентів забезпечує гнучкість, а сучасний процесор Intel® із вбудованим NPU на 11 TOPS та тривалий час автономної роботи роблять його готовим до довготривалої роботи й завдань, пов’язаних зі штучним інтелектом.
Для розвитку вашого бізнесу
Виконуйте щоденні завдання швидше завдяки продуктивному процесору Intel® з NPU, масштабованій пам’яті та місткому накопичувачу.
Максимум можливостей для гібридної роботи
Комфортно працюйте з будь-якої локації — великий 16-дюймовий дисплей із форматом 16:10 відкриває більше простору для багатозадачності.
Безпека на рівні бізнесу
Комплексний захист кінцевих точок гарантує безпеку вашого пристрою та корпоративних даних.
Екологічна відповідальність
HP використовує 100% паперове пакування з перероблених або сертифікованих екологічно сталих матеріалів, зменшуючи вплив на довкілля.
![Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (B9ZD8ET) [304576] Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (B9ZD8ET) [304576]](/content/images/24/390x390l80mc0/57041109827595.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (B9ZD8ET) [304576] Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (B9ZD8ET) [304576]](/content/images/24/390x390l80mc0/14369912135701.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (B9ZD8ET) [304576] Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (B9ZD8ET) [304576]](/content/images/24/390x390l80mc0/26494726911267.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (B9ZD8ET) [304576] Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (B9ZD8ET) [304576]](/content/images/24/390x390l80mc0/59722324185621.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (B9ZD8ET) [304576] Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (B9ZD8ET) [304576]](/content/images/24/390x390l80mc0/82875907384392.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (B9ZD8ET) [304576] Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (B9ZD8ET) [304576]](/content/images/24/390x390l80mc0/65956408552463.jpg)