|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | HP ProBook 4 |
| Модель | HP ProBook 4 G1iR 14 |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ 7 Processor 150U 1.8 GHz (12MB Cache, up to 5.4 GHz, 10 Cores) |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт HDMI 2.1; 1 комбінований роз’єм для стереонавушників/мікрофона 1 порт RJ-45; 1 гніздо для захисного замка; 2 порти USB Type-A зі швидкістю передавання даних 5 Гбіт/с (з живленням); 2 порти USB Type-C® зі швидкістю передавання даних 20 Гбіт/с (станд |
| Вага | 1.4 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 56.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 (B3FZ8AV_ITM2)
Немає в наявності
Код товару: 304574
52 185 грн
56 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP ProBook 4 G1iR 14” (B3FZ8AV_ITM2)
HP ProBook 4 G1iR 14” створений для бізнесу, який цінує надійність, безпеку та ефективність. Це оптимальне поєднання доступної ціни, продуктивних характеристик та багаторівневого захисту для виконання щоденних робочих завдань.
Висока продуктивність для щоденних завдань
Ноутбук оснащений процесорами Intel® Core™, що забезпечують швидку обробку даних. За потреби можна легко розширити пам’ять і накопичувач, адаптуючи систему під свої потреби.
Комфортна робота будь-де
Дисплей 14” з форматом 16:10 створює більше робочого простору, підвищуючи продуктивність як у офісі, так і під час роботи вдома.
Захист корпоративного рівня
Вбудований багаторівневий захист кінцевих точок ефективно протидіє сучасним кіберзагрозам, допомагаючи захистити дані вашої компанії.
Швидкісний Wi-Fi 6
Стабільне та швидке з’єднання навіть у перевантажених мережах завдяки стандарту Wi-Fi 6. Це гарантує безперебійну роботу онлайн та високу мобільність.
Безпечний інтернет
Технологія HP Sure Click захищає від заражених вебсайтів, PDF-файлів та документів Office, відкриваючи їх у захищеному середовищі.
HP Sure Sense – інтелектуальний захист
Система використовує алгоритми штучного інтелекту та аналіз поведінки для виявлення і блокування новітніх загроз, які традиційні антивірусні рішення можуть не помітити.
Просте ІТ-адміністрування
Завдяки HP Manageability Integration Kit компанії отримують інструменти для швидкого розгортання систем, централізованого управління оновленнями BIOS, ПЗ та безпекою, що знижує витрати та мінімізує простої.
HP ProBook 4 G1iR 14” створений для бізнесу, який цінує надійність, безпеку та ефективність. Це оптимальне поєднання доступної ціни, продуктивних характеристик та багаторівневого захисту для виконання щоденних робочих завдань.
Висока продуктивність для щоденних завдань
Ноутбук оснащений процесорами Intel® Core™, що забезпечують швидку обробку даних. За потреби можна легко розширити пам’ять і накопичувач, адаптуючи систему під свої потреби.
Комфортна робота будь-де
Дисплей 14” з форматом 16:10 створює більше робочого простору, підвищуючи продуктивність як у офісі, так і під час роботи вдома.
Захист корпоративного рівня
Вбудований багаторівневий захист кінцевих точок ефективно протидіє сучасним кіберзагрозам, допомагаючи захистити дані вашої компанії.
Швидкісний Wi-Fi 6
Стабільне та швидке з’єднання навіть у перевантажених мережах завдяки стандарту Wi-Fi 6. Це гарантує безперебійну роботу онлайн та високу мобільність.
Безпечний інтернет
Технологія HP Sure Click захищає від заражених вебсайтів, PDF-файлів та документів Office, відкриваючи їх у захищеному середовищі.
HP Sure Sense – інтелектуальний захист
Система використовує алгоритми штучного інтелекту та аналіз поведінки для виявлення і блокування новітніх загроз, які традиційні антивірусні рішення можуть не помітити.
Просте ІТ-адміністрування
Завдяки HP Manageability Integration Kit компанії отримують інструменти для швидкого розгортання систем, централізованого управління оновленнями BIOS, ПЗ та безпекою, що знижує витрати та мінімізує простої.
![Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 (B3FZ8AV_ITM2) [304574] Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 (B3FZ8AV_ITM2) [304574]](/content/images/22/390x390l80mc0/17496227335376.png)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 (B3FZ8AV_ITM2) [304574] Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 (B3FZ8AV_ITM2) [304574]](/content/images/22/390x390l80mc0/59418662674755.png)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 (B3FZ8AV_ITM2) [304574] Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 (B3FZ8AV_ITM2) [304574]](/content/images/22/390x390l80mc0/96557425592152.png)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 (B3FZ8AV_ITM2) [304574] Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 (B3FZ8AV_ITM2) [304574]](/content/images/22/390x390l80mc0/88315735321885.png)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 (B3FZ8AV_ITM2) [304574] Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 (B3FZ8AV_ITM2) [304574]](/content/images/22/390x390l80mc0/45860362692330.png)