|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core 3 |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Частота процесора | 1,2 - 4,7 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Вільних слотів ОЗП | 1 слот |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вага | 1,39 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | ProBook |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| RJ-45 | Так |
| Ємність батареї | 56 Вт-год |
| Веб камера | 5 МП |
| Габарити | 318.6х224.3х17 мм |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані стереодинаміки, Аудіо від Poly Studio |
| Знімна батарея | Ні |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core 3 100U |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2 x USB Type-C, 1 х комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 3 елементи, 56 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 16GB (1х16GB) 5600 MT/s |
| Покоління | Інтегрована |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 Silver (B3FZ6AV_V1)
Немає в наявності
Код товару: 618906
31 130 грн
32 155 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Міцний та надійний ноутбук HP ProBook 4 G1iR з потужним процесором Intel Core допоможе швидко та якісно реалізувати проєкти різних рівнів складності. 14-дюймовий WUXGA екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Антибілкове покриття дозволяє чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною. Вбудована 5MP IR веб-камера та аудіосистема Poly Studio з двома стереодинаміками та мікрофонами преміум-класу роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення відеоконференцій. Ноутбук HP ProBook 4 G1iR оснащений клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі, навіть в умовах недостатнього освітлення. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму і почати роботу знову. Підключайте до порта HDMI, двох швидкісних USB-A та двох USB Type-C усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проєктори тощо. З’єднуйтесь з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi 7Е. У ноутбуці HP ProBook 4 G1iR можна активувати ряд функцій, які гарантують його безпеку та конфіденційність. HP Wolf Security для бізнесу забезпечує постійний та надійний захист на апаратному рівні. Технологія HP Sure Start захистить ваш ноутбук та забезпечить автоматичне відновлення BIOS після шкідливих атак або пошкоджень. Компактний і тонкий корпус вагою 1,39 кг робить HP ProBook 4 G1iR зручним для транспортування та роботи в дорозі.
![Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 Silver (B3FZ6AV_V1) [618906] Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 Silver (B3FZ6AV_V1) [618906]](/content/images/11/390x390l80mc0/72453307824735.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 Silver (B3FZ6AV_V1) [618906] Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 Silver (B3FZ6AV_V1) [618906]](/content/images/11/390x390l80mc0/97591733590262.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 Silver (B3FZ6AV_V1) [618906] Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 Silver (B3FZ6AV_V1) [618906]](/content/images/11/390x390l80mc0/57612223346287.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 Silver (B3FZ6AV_V1) [618906] Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 Silver (B3FZ6AV_V1) [618906]](/content/images/11/390x390l80mc0/20349819633469.jpg)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 Silver (B3FZ6AV_V1) [618906] Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 14 Silver (B3FZ6AV_V1) [618906]](/content/images/11/390x390l80mc0/81015650879960.jpg)