|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | HP ProBook 4 |
| Модель | HP ProBook 4 G1iR 16 |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ 7 Processor 150U 1.8 GHz (12MB Cache, up to 5.4 GHz, 10 Cores) |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1 порт HDMI 2.1; 1 комбінований роз’єм для стереонавушників/мікрофона 1 порт RJ-45; 1 гніздо для захисного замка; 2 порти USB Type-A зі швидкістю передавання даних 5 Гбіт/с (з живленням); 2 порти USB Type-C® зі швидкістю передавання даних 20 Гбіт/с (станд |
| Вага | 1.74 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 56.00 |
| Веб камера | 5.0MP + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 16 (B3MD8AV_ITM1)
Немає в наявності
Код товару: 304585
45 332 грн
47 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP ProBook 4 G1iR 16 (B3MD8AV_ITM1)
HP ProBook 4 G1iR із дисплеєм 16" поєднує в собі високу продуктивність, надійність корпоративного рівня та довговічність, якої потребують компанії, що активно зростають. Пристрій легко модернізується, оснащений новітнім процесором Intel® і потужним акумулятором, забезпечуючи стабільну роботу сьогодні та готовність до завдань майбутнього в умовах гібридного формату.
Висока продуктивність
Виконуйте щоденні завдання швидко та ефективно завдяки процесору Intel® Core™, а також можливості розширення пам’яті та сховища.
Оптимізований для гібридної роботи
Залишайтеся продуктивними як удома, так і в офісі — 14" дисплей із форматом 16:10 забезпечує комфорт і більше простору для роботи з контентом.
Захист бізнес-рівня
Комплексна система безпеки з багаторівневим захистом кінцевих точок і антивірусом нового покоління допоможе надійно захистити ваші дані.
Відповідальний підхід до довкілля
HP ProBook 4 G1iR постачається у 100% паперовому пакуванні HP, виготовленому з перероблених або екологічно сертифікованих матеріалів.
HP ProBook 4 G1iR із дисплеєм 16" поєднує в собі високу продуктивність, надійність корпоративного рівня та довговічність, якої потребують компанії, що активно зростають. Пристрій легко модернізується, оснащений новітнім процесором Intel® і потужним акумулятором, забезпечуючи стабільну роботу сьогодні та готовність до завдань майбутнього в умовах гібридного формату.
Висока продуктивність
Виконуйте щоденні завдання швидко та ефективно завдяки процесору Intel® Core™, а також можливості розширення пам’яті та сховища.
Оптимізований для гібридної роботи
Залишайтеся продуктивними як удома, так і в офісі — 14" дисплей із форматом 16:10 забезпечує комфорт і більше простору для роботи з контентом.
Захист бізнес-рівня
Комплексна система безпеки з багаторівневим захистом кінцевих точок і антивірусом нового покоління допоможе надійно захистити ваші дані.
Відповідальний підхід до довкілля
HP ProBook 4 G1iR постачається у 100% паперовому пакуванні HP, виготовленому з перероблених або екологічно сертифікованих матеріалів.
![Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 16 (B3MD8AV_ITM1) [304585] Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 16 (B3MD8AV_ITM1) [304585]](/content/images/30/390x390l80mc0/47736230334519.png)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 16 (B3MD8AV_ITM1) [304585] Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 16 (B3MD8AV_ITM1) [304585]](/content/images/30/390x390l80mc0/40166598055068.png)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 16 (B3MD8AV_ITM1) [304585] Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 16 (B3MD8AV_ITM1) [304585]](/content/images/30/390x390l80mc0/60960839513443.png)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 16 (B3MD8AV_ITM1) [304585] Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 16 (B3MD8AV_ITM1) [304585]](/content/images/30/390x390l80mc0/61856159643941.png)
![Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 16 (B3MD8AV_ITM1) [304585] Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 16 (B3MD8AV_ITM1) [304585]](/content/images/30/390x390l80mc0/38537548506754.png)