|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | для бізнесу |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | 1355U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | так |
| Вага | 1.79 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 233.9 мм |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Водонепроникна клавіатура | Так |
| Серія | HP ProBook |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 51 Втг |
| Безпека | Сканер відбитків пальців (fingerprint) |
| Веб камера | WEB-Camera |
| Блок живлення | 65W adapter |
| Габарити | 19.9 x 359.4 x 233.9 |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 51 Вт·год |
| Процесор | Intel Core i7-1355U (3.7 - 5.0 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen 2 port (Type C), 1 headphone/microphone combo, 1 HDMI 2.1 |
| Тип клавіатури | острівний |
| Мультимедіа | 720p HD camera |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Максимальна частота процесора | 5.00 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES)
Немає в наявності
Код товару: 100049
60 363 грн
61 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP Probook 450-G10 з екраном 15.6" і Full HD IPS AG (антиблиск) - це пристрій, який надає чітке та комфортне відображення завдяки передовому екрану. Зроблений для професійного використання, він поєднує елегантний дизайн з потужною продуктивністю. Ноутбук оснащений передовими засобами безпеки, що робить його відмінним вибором для корпоративних середовищ. Його потужний процесор забезпечує плавну роботу в багатозадачному режимі та ефективне використання різноманітних програм.
![Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES) [100049] Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES) [100049]](/content/images/31/503x390l80mc0/41546540684625.jpg)
![Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES) [100049] Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES) [100049]](/content/images/31/503x390l80mc0/77213442164455.jpg)
![Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES) [100049] Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES) [100049]](/content/images/31/479x390l80mc0/18618734188604.jpg)
![Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES) [100049] Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES) [100049]](/content/images/31/476x390l80mc0/91629335610495.jpg)
![Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES) [100049] Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES) [100049]](/content/images/31/464x390l80mc0/68750641539954.jpg)
![Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES) [100049] Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES) [100049]](/content/images/31/870x99l80mc0/96277690091830.jpg)
![Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES) [100049] Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES) [100049]](/content/images/31/870x94l80mc0/31652328730968.jpg)
![Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES) [100049] Ноутбук HP Probook 450-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i7-1355U, 32GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (8D4F4ES) [100049]](/content/images/31/574x390l80mc0/16353506285547.jpg)