|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | HP ProBook 450 G10 |
| Модель | ProBook 450 G10 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-1355U Processor 1.7 GHz (12MB Cache, up to 5.00 GHz, 10 cores, 12 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 2 порти USB Type-A 5 Гбіт/с, (1 порт – заряджання, 1 порт – живлення); 1 порт живлення; 1 порт HDMI 2.1; 1 комбінований роз’єм для стереонавушників/мікрофона 1 порт RJ-45; 2 порти USB Type-C® (швидкість передавання даних 10 Гбіт/с, технологія USB Power De |
| Вага | 1.79 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 233.9 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | HP ProBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 51 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 51.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i7-1355U (3.7 - 5.0 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP ProBook 450 G10 (AD1Y8ET)
Немає в наявності
Код товару: 301059
36 767 грн
38 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP ProBook 450 G10 (AD1Y8ET)
HP ProBook 450 — це міцний і функціональний ноутбук, створений для ефективної командної роботи, зручного підключення та комплексного захисту на рівні корпоративних стандартів.
Готовий до гібридної роботи
Завдяки поліпшеній камері та налаштуванням освітлення ви завжди виглядатимете професійно — незалежно від місця роботи.
Максимальна надійність
Ноутбук пройшов 19 випробувань за стандартом MIL-STD, що гарантує високу витривалість і простоту обслуговування — інвестиції, які себе виправдовують.
Потужність для розвитку
Оснащений новітнім процесором Intel®, з можливістю розширення пам’яті й накопичувача, а також тривалим часом автономної роботи — він готовий до інтенсивних бізнес-завдань.
HP ProBook 450 — це міцний і функціональний ноутбук, створений для ефективної командної роботи, зручного підключення та комплексного захисту на рівні корпоративних стандартів.
Готовий до гібридної роботи
Завдяки поліпшеній камері та налаштуванням освітлення ви завжди виглядатимете професійно — незалежно від місця роботи.
Максимальна надійність
Ноутбук пройшов 19 випробувань за стандартом MIL-STD, що гарантує високу витривалість і простоту обслуговування — інвестиції, які себе виправдовують.
Потужність для розвитку
Оснащений новітнім процесором Intel®, з можливістю розширення пам’яті й накопичувача, а також тривалим часом автономної роботи — він готовий до інтенсивних бізнес-завдань.
![Ноутбук HP ProBook 450 G10 (AD1Y8ET) [301059] Ноутбук HP ProBook 450 G10 (AD1Y8ET) [301059]](/content/images/30/390x390l80mc0/11324023101048.png)
![Ноутбук HP ProBook 450 G10 (AD1Y8ET) [301059] Ноутбук HP ProBook 450 G10 (AD1Y8ET) [301059]](/content/images/30/390x390l80mc0/43170609515776.png)
![Ноутбук HP ProBook 450 G10 (AD1Y8ET) [301059] Ноутбук HP ProBook 450 G10 (AD1Y8ET) [301059]](/content/images/30/390x390l80mc0/85678650921119.png)
![Ноутбук HP ProBook 450 G10 (AD1Y8ET) [301059] Ноутбук HP ProBook 450 G10 (AD1Y8ET) [301059]](/content/images/30/390x390l80mc0/58339764576923.png)
![Ноутбук HP ProBook 450 G10 (AD1Y8ET) [301059] Ноутбук HP ProBook 450 G10 (AD1Y8ET) [301059]](/content/images/30/390x390l80mc0/43685343534247.png)