|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | ProBook 465 G11 |
| Модель | ProBook 465 G11 |
| Тип ноутбуку | бізнес |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7335U |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 660M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 2 порти USB Type-C® зі швидкістю передавання даних 10 Гбіт/с (стандарт USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 1 порт USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с, технологія USB Power Delivery); 1 порт USB Type-A зі швидкістю передавання даних 5 Гбіт/ |
| Вага | 1.74 |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | HP ProBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 56 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 56.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 3 7335U (3.0 - 4.3 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP ProBook 465 G11 (AD1W8ET)
Немає в наявності
Код товару: 301093
22 821 грн
24 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP ProBook 465 G11 16" (AD1W8ET) — надійний інструмент для бізнесу
HP ProBook 465 G11 з 16-дюймовим дисплеєм — це витривалий та доступний ноутбук, створений для продуктивної роботи та захисту важливої інформації. Ідеальне рішення для комерційного середовища, де важлива ефективність і безпека.
Оптимізований для гібридної роботи
Завдяки широкоформатному дисплею зі співвідношенням сторін 16:10, цей ноутбук зручний як для роботи в офісі, так і вдома. Більше вертикального простору — більше контенту без прокрутки.
Потужність для зростання вашого бізнесу
Процесор AMD нового покоління у поєднанні з акумулятором великої ємності дозволяють виконувати ресурсоємні задачі без затримок — незалежно від того, де ви працюєте.
Захист, на який можна покластися
Комплексна система безпеки на рівні кінцевих точок забезпечує захист даних та пристрою від загроз, дозволяючи зосередитися на роботі.
Продуктивність без компромісів
Процесор серії AMD Ryzen™ забезпечує ідеальний баланс між високою продуктивністю, енергоефективністю та доступною вартістю. Це дозволяє з легкістю впоратися з багатозадачністю у динамічному робочому середовищі.
Надійне та швидке підключення
Wi-Fi 6 забезпечує стабільне гігабітне з’єднання навіть у перевантажених мережах, тож ви завжди залишаєтеся на зв’язку, де б не працювали.
Інтернет без загроз
Функція HP Sure Click відкриває потенційно небезпечні файли та вебсторінки в ізольованому середовищі, запобігаючи зараженню вірусами, програмами-вимагачами та іншими загрозами.
Інтелектуальний захист із HP Sure Sense
Традиційні антивіруси не встигають за темпами розвитку кіберзагроз. HP Sure Sense використовує технології штучного інтелекту та поведінковий аналіз для захисту вашого пристрою від новітніх видів шкідливого ПЗ.
HP ProBook 465 G11 з 16-дюймовим дисплеєм — це витривалий та доступний ноутбук, створений для продуктивної роботи та захисту важливої інформації. Ідеальне рішення для комерційного середовища, де важлива ефективність і безпека.
Оптимізований для гібридної роботи
Завдяки широкоформатному дисплею зі співвідношенням сторін 16:10, цей ноутбук зручний як для роботи в офісі, так і вдома. Більше вертикального простору — більше контенту без прокрутки.
Потужність для зростання вашого бізнесу
Процесор AMD нового покоління у поєднанні з акумулятором великої ємності дозволяють виконувати ресурсоємні задачі без затримок — незалежно від того, де ви працюєте.
Захист, на який можна покластися
Комплексна система безпеки на рівні кінцевих точок забезпечує захист даних та пристрою від загроз, дозволяючи зосередитися на роботі.
Продуктивність без компромісів
Процесор серії AMD Ryzen™ забезпечує ідеальний баланс між високою продуктивністю, енергоефективністю та доступною вартістю. Це дозволяє з легкістю впоратися з багатозадачністю у динамічному робочому середовищі.
Надійне та швидке підключення
Wi-Fi 6 забезпечує стабільне гігабітне з’єднання навіть у перевантажених мережах, тож ви завжди залишаєтеся на зв’язку, де б не працювали.
Інтернет без загроз
Функція HP Sure Click відкриває потенційно небезпечні файли та вебсторінки в ізольованому середовищі, запобігаючи зараженню вірусами, програмами-вимагачами та іншими загрозами.
Інтелектуальний захист із HP Sure Sense
Традиційні антивіруси не встигають за темпами розвитку кіберзагроз. HP Sure Sense використовує технології штучного інтелекту та поведінковий аналіз для захисту вашого пристрою від новітніх видів шкідливого ПЗ.
![Ноутбук HP ProBook 465 G11 (AD1W8ET) [301093] Ноутбук HP ProBook 465 G11 (AD1W8ET) [301093]](/content/images/11/390x390l80mc0/52599175379018.png)
![Ноутбук HP ProBook 465 G11 (AD1W8ET) [301093] Ноутбук HP ProBook 465 G11 (AD1W8ET) [301093]](/content/images/11/390x390l80mc0/79328319024119.png)
![Ноутбук HP ProBook 465 G11 (AD1W8ET) [301093] Ноутбук HP ProBook 465 G11 (AD1W8ET) [301093]](/content/images/11/390x390l80mc0/67760844593161.png)
![Ноутбук HP ProBook 465 G11 (AD1W8ET) [301093] Ноутбук HP ProBook 465 G11 (AD1W8ET) [301093]](/content/images/11/390x390l80mc0/31627584199937.png)
![Ноутбук HP ProBook 465 G11 (AD1W8ET) [301093] Ноутбук HP ProBook 465 G11 (AD1W8ET) [301093]](/content/images/11/390x390l80mc0/96980570465724.png)