|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Частота процесора | 2,4 - 4,1 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Так |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність батареї, мАг | 42 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI |
| Вага | 1,58 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кардрідер | SD |
| Кількість елементів батареї | 2 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Розміри, мм | 360.2 х 236 х 17.9 |
| Серія | IdeaPad 1 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Слот для карт пам`яті | Так |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 42 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 360.2х236х17.9 мм |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Комплектація | немає |
| Процесор | AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.2. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1. 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. 1 х USB 2.0. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15AMN7 Cloud Grey (82VG00XBRA)
Немає в наявності
Код товару: 618767
20 159 грн
20 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Насолоджуйся подорожами, а тонкий і легкий ноутбук IdeaPad 1 Gen 7 (15'' AMD) потурбується про надійне підключення. Він завантажується за лічені секунди завдяки функції Flip to Start, яка вимагає лише відкрити кришку, щоб увімкнути пристрій. А завдяки процесорами AMD ти з легкістю працюватимеш в режимі багатозадачності.