|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | споживчі |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Серія відеокарти | AMD Radeon |
| Відеокарта | Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Так |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність батареї, мАг | 42 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI |
| Вага | 1,63 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кардрідер | SD |
| Кількість елементів батареї | 2 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Розміри, мм | 360.2 x 236 x 17.9 |
| Серія | IdeaPad 1 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Слот для карт пам`яті | Так |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Час роботи батареї, год. | 6 |
| Ширина | 36 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 42 Вт-год |
| Безпека | Camera privacy shutter, Firmware TPM 2.0 |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Блок живлення | Круглий наконечник 65 Вт (3-контактний) |
| Габарити | 360.2х236х17.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 42 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core i5-1235U (1.3 - 4.4 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x Power connector, 1x USB 3.2 Gen 1, 1x Card reader, 1x HDMI 1.4b, 1 комбінований роз’єм для навушників і мікрофона, 1x USB-C 3.2 Gen 1 (лише підтримка передачі даних) |
| Тип клавіатури | Non-backlit, Ukrainian |
| Мультимедіа | Dolby Audio, Camera HD 720p with Privacy Shutter, 2x, Array Microphone, Стереодинаміки високої чіткості (HD) |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.40 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA)
Немає в наявності
Код товару: 612568
21 225 грн
21 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Насолоджуйся подорожами, а тонкий і легкий ноутбук IdeaPad 1i Gen 7 (15'' Intel) потурбується про надійне підключення. Він завантажується за лічені секунди завдяки функції Flip to Start, яка вимагає лише відкрити кришку, щоб увімкнути пристрій. А завдяки процесорами Intel ти з легкістю працюватимеш в режимі багатозадачності.
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568] Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568]](/content/images/48/390x390l80mc0/11750924967480.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568] Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568]](/content/images/48/390x390l80mc0/95883838707524.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568] Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568]](/content/images/48/417x390l80mc0/85647225161288.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568] Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568]](/content/images/48/390x390l80mc0/85285361781941.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568] Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568]](/content/images/48/389x390l80mc0/55134227886802.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568] Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568]](/content/images/48/498x390l80mc0/45664453828073.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568] Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568]](/content/images/48/459x390l80mc0/36637884423927.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568] Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568]](/content/images/48/390x390l80mc0/71258834788424.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568] Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568]](/content/images/48/381x390l80mc0/37215747464999.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568] Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 Cloud Grey (82QD00K5RA) [612568]](/content/images/48/493x390l80mc0/99731590759267.jpg)