|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. підсвічування клавіатури. українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 30 |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Частота процесора | 2,4 - 4,1 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Так |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність батареї, мАг | 47 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI, DisplayPort |
| Вага | 1,62 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Кардрідер | SD |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Розміри, мм | 359.3 x 235 x 17.9 |
| Серія | IdeaPad Slim |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Слот для карт пам`яті | Так |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 47 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 359.3х235х17.9 мм |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Комплектація | немає |
| Процесор | AMD Ryzen 3 30 (до 4,1 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.2. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. 2 x USB 3.2 Gen 1. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0148RA)
Немає в наявності
Код товару: 618929
22 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Надійний помічник із підтримкою інтелектуальних функцій З ноутбуком IdeaPad Slim 3 ви обов’язково привернете увагу оточуючих, куди б ви не попрямували. Він має невелику вагу і на 10% тонше в порівнянні з моделями попереднього покоління. Збільшена площа екрану для комфортної роботи та розваг Оцініть високу якість графіки ноутбука IdeaPad Slim 3. Дисплей займає 88% площі поверхні екрану, завдяки чому створюється враження, що зображення ніби ширяє в повітрі. Крім того, дисплей має сертифікат TUV Low Blue Light, щоб ви могли комфортно працювати з пристроєм багато годин. Крім високої якості зображення, ноутбук також радує чудовим звучанням приголомшливої аудіосистеми з підтримкою технології Dolby Audio. Ідеальне рішення для ефективної роботи у багатозадачному режимі Ноутбук створений на базі найновішого високопродуктивного процесора AMD, який підтримує режим багатозадачності, дозволяючи вам ефективно працювати одночасно з декількома програмами, де б ви не знаходилися. Крім того, пристрій оснащується значним обсягом пам’яті та підтримує технологію Smart Power, яка у режимі реального часу регулює його роботу. А твердотільний накопичувач великої ємності дозволяє зберігати всю вашу мультимедійну бібліотеку та швидко отримувати доступ до файлів. Виняткова універсальність використання Повнофункціональні порти USB Type-C підтримують функцію подачі живлення, виведення зображення на дисплей та високошвидкісної передачі даних для зручнішої роботи з ноутбуком.