|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 40 |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Частота процесора | 2,8 - 4,3 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,62 кг |
| Кардрідер | SD |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | IdeaPad Slim |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 47 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 359.3х235х17.9 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA)
В наявності
Код товару: 619021
28 702 грн
28 999 грн
Опис
Надійний помічник із підтримкою інтелектуальних функцій З ноутбуком IdeaPad Slim 3 ви обов’язково привернете увагу оточуючих, куди б ви не попрямували. Він має невелику вагу і на 10% тонше в порівнянні з моделями попереднього покоління. Збільшена площа екрану для комфортної роботи та розваг Оцініть високу якість графіки ноутбука IdeaPad Slim 3. Дисплей займає 88% площі поверхні екрану, завдяки чому створюється враження, що зображення ніби ширяє в повітрі. Крім того, дисплей має сертифікат TUV Low Blue Light, щоб ви могли комфортно працювати з пристроєм багато годин. Крім високої якості зображення, ноутбук також радує чудовим звучанням приголомшливої аудіосистеми з підтримкою технології Dolby Audio. Ідеальне рішення для ефективної роботи у багатозадачному режимі Ноутбук створений на базі найновішого високопродуктивного процесора AMD, який підтримує режим багатозадачності, дозволяючи вам ефективно працювати одночасно з декількома програмами, де б ви не знаходилися. Крім того, пристрій оснащується значним обсягом пам’яті та підтримує технологію Smart Power, яка у режимі реального часу регулює його роботу. А твердотільний накопичувач великої ємності дозволяє зберігати всю вашу мультимедійну бібліотеку та швидко отримувати доступ до файлів. Виняткова універсальність використання Повнофункціональні порти USB Type-C підтримують функцію подачі живлення, виведення зображення на дисплей та високошвидкісної передачі даних для зручнішої роботи з ноутбуком.
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021]](/content/images/23/390x390l80mc0/34935484055454.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021]](/content/images/23/485x390l80mc0/50005975403118.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021]](/content/images/23/390x390l80mc0/76892211715261.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021]](/content/images/23/583x390l80mc0/48515860928002.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021]](/content/images/23/388x390l80mc0/69051712093637.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021]](/content/images/23/388x390l80mc0/64369052149747.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021]](/content/images/23/607x390l80mc0/47874582053590.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021]](/content/images/23/607x390l80mc0/65123736173927.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021]](/content/images/23/870x379l80mc0/62707066422867.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey (82XQ0149RA) [619021]](/content/images/23/544x390l80mc0/13926407258482.jpg)