|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | IdeaPad |
| Модель | IdeaPad Slim 3 15IAN8 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i3-N305 Processor 1.8 GHz (6M Cache, up to 3.8 GHz, 8 cores) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® HD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (підтримка передачі даних, Power Delivery і DisplayPort™ 1.2), 1хHDMI® 1.4, 1x кардрідер, 1 комбінований роз'єм для навушників/мікрофона (3,5 мм), 1x роз'єм живлення |
| Вага | 1.55 |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | Lenovo IdeaPad |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 47 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 47.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD 720p with Privacy Shutter |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | Без LAN, WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i3-N305 (1.8-3.8 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | N-series |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA)
Немає в наявності
Код товару: 31133
15 519 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Новий рівень мобільності
Ноутбук IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AFRA) відкриває нові можливості для тих, хто завжди в русі. Завдяки елегантному дизайну та легкій вазі лише 1,55 кг, він стане ідеальним супутником для роботи і навчання в дорозі. Його тонкий корпус не лише стильний, а й практичний — бери з собою, куди б не йшов, без зайвого навантаження.
Більше простору для роботи і розваг
Насолоджуйся чіткими деталями на 15,6-дюймовому дисплеї з тонкими рамками та співвідношенням сторін 16:9. Завдяки сертифікації TÜV Low Blue Light, екран знижує навантаження на очі, дозволяючи комфортно працювати довше. А підтримка Dolby Audio забезпечує чисте, глибоке звучання — як для відеодзвінків, так і для перегляду улюблених фільмів.
Продуктивність на щодень
Потужний 8-ядерний процесор Intel Core i3-N305 забезпечує стабільну роботу навіть під час виконання кількох завдань одночасно. Завдяки SSD-накопичувачу на 512 ГБ ти отримуєш швидке завантаження системи та програм, а також надійне зберігання фото, відео та документів.
Практичність у кожній деталі
IdeaPad Slim 3 обладнаний усіма необхідними портами: USB-C з підтримкою зарядки та передачі відео, два USB 3.2, HDMI і комбінований аудіороз’єм. Веб-камера зі шторкою дбає про твою приватність, а технологія швидкої зарядки забезпечує до 2 годин автономної роботи лише за 15 хвилин підключення до мережі.
Розумні можливості для ефективної роботи
Функція Smart Power автоматично оптимізує продуктивність, а технологія Smart Wireless забезпечує надійне підключення до мережі. Захист файлів за допомогою Natural File Guard і вбудоване шумозаглушення створюють комфортне та безпечне середовище для роботи, де б ти не був.
Ноутбук IdeaPad Slim 3 15IAN8 Arctic Grey (82XB00AFRA) відкриває нові можливості для тих, хто завжди в русі. Завдяки елегантному дизайну та легкій вазі лише 1,55 кг, він стане ідеальним супутником для роботи і навчання в дорозі. Його тонкий корпус не лише стильний, а й практичний — бери з собою, куди б не йшов, без зайвого навантаження.
Більше простору для роботи і розваг
Насолоджуйся чіткими деталями на 15,6-дюймовому дисплеї з тонкими рамками та співвідношенням сторін 16:9. Завдяки сертифікації TÜV Low Blue Light, екран знижує навантаження на очі, дозволяючи комфортно працювати довше. А підтримка Dolby Audio забезпечує чисте, глибоке звучання — як для відеодзвінків, так і для перегляду улюблених фільмів.
Продуктивність на щодень
Потужний 8-ядерний процесор Intel Core i3-N305 забезпечує стабільну роботу навіть під час виконання кількох завдань одночасно. Завдяки SSD-накопичувачу на 512 ГБ ти отримуєш швидке завантаження системи та програм, а також надійне зберігання фото, відео та документів.
Практичність у кожній деталі
IdeaPad Slim 3 обладнаний усіма необхідними портами: USB-C з підтримкою зарядки та передачі відео, два USB 3.2, HDMI і комбінований аудіороз’єм. Веб-камера зі шторкою дбає про твою приватність, а технологія швидкої зарядки забезпечує до 2 годин автономної роботи лише за 15 хвилин підключення до мережі.
Розумні можливості для ефективної роботи
Функція Smart Power автоматично оптимізує продуктивність, а технологія Smart Wireless забезпечує надійне підключення до мережі. Захист файлів за допомогою Natural File Guard і вбудоване шумозаглушення створюють комфортне та безпечне середовище для роботи, де б ти не був.
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133]](/content/images/46/390x390l80mc0/81110765109770.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133]](/content/images/46/390x390l80mc0/79340975564764.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133]](/content/images/46/390x390l80mc0/33793115664316.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133]](/content/images/46/390x390l80mc0/47637640028817.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133]](/content/images/46/390x390l80mc0/90388880805085.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133]](/content/images/46/390x390l80mc0/70856610623477.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133]](/content/images/46/390x390l80mc0/34248078275727.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133]](/content/images/46/390x390l80mc0/81387914840681.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133]](/content/images/46/390x390l80mc0/31971762457782.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133]](/content/images/46/390x390l80mc0/11513661704519.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133]](/content/images/46/390x390l80mc0/48890769439904.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133]](/content/images/46/390x390l80mc0/41918227310991.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133]](/content/images/46/390x390l80mc0/69705829000376.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133]](/content/images/46/390x390l80mc0/15352613399392.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133]](/content/images/46/390x390l80mc0/67454864199705.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00AFRA) [31133]](/content/images/46/390x390l80mc0/68218617610587.jpg)