|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | IdeaPad Slim |
| Модель | IdeaPad Slim 3 15IRH10 |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Мультимедійний |
| Діагональ екрану | 15.3" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB-C 3.2 Gen 1, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort через USB Type-C, 1 x Combo jack |
| Вага | 1.59 |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 239 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | Lenovo IdeaPad Slim |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 34 |
| Ємність батареї | 50 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 50.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i5-13420H (4.6 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA)
Немає в наявності
Код товару: 304435
23 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10: продуктивність і зручність у кожному завданні
Ноутбук Ideapad Slim 3 15IRH10 Luna Grey (83K100ACRA) — це надійний і потужний пристрій, який стане ідеальним вибором для роботи, навчання та розваг. Завдяки компактному дизайну та високій продуктивності, він легко впорається з будь-якими завданнями. Забудьте про зависання та повільне завантаження програм — з Lenovo Ideapad Slim 3 усе працюватиме швидко та бездоганно.
Потужний процесор для максимальної швидкодії
У серці цього ноутбука — Intel® Core™ i5-13420H, який забезпечує високу продуктивність та стабільну роботу. Завдяки 12 МБ кеш-пам’яті та тактовій частоті до 4,6 ГГц, цей процесор легко справляється навіть із найресурсомісткішими завданнями. 10 ядер і 12 потоків дозволяють працювати в режимі багатозадачності, редагувати відео чи насолоджуватися сучасними іграми без затримок.
Продумана начинка для вашого комфорту
Ноутбук обладнаний 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5 із частотою 4800 МГц, що гарантує швидку обробку даних і миттєве завантаження програм. А завдяки 512 ГБ SSD у вас буде вдосталь місця для зберігання файлів та ще вищу швидкість доступу до них.
Дисплей 15,3” WUXGA (1920x1200) 60 Гц забезпечує чітке та насичене зображення, а IPS-матриця з широкими кутами огляду робить роботу ще комфортнішою. Антиблікове покриття допоможе зменшити навантаження на очі, а інтегрована графіка Intel® UHD Graphics гарантує якісне відтворення відео та графіки.
Автономність і безпека на найвищому рівні
Lenovo Ideapad Slim 3 вражає автономністю до 14,5 годин, що дозволяє працювати цілий день без необхідності підзарядки. Технологія Wi-Fi AX забезпечує швидкий і стабільний зв’язок, навіть у місцях із високим навантаженням на мережу.
Для безпеки ноутбук оснащений HD веб-камерою із функцією Privacy Shutter, яка дозволяє фізично закрити камеру, коли вона не використовується.
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 — це універсальний ноутбук, який задовольнить потреби кожного користувача, незалежно від того, чи потрібен він для роботи, навчання чи розваг.
Ноутбук Ideapad Slim 3 15IRH10 Luna Grey (83K100ACRA) — це надійний і потужний пристрій, який стане ідеальним вибором для роботи, навчання та розваг. Завдяки компактному дизайну та високій продуктивності, він легко впорається з будь-якими завданнями. Забудьте про зависання та повільне завантаження програм — з Lenovo Ideapad Slim 3 усе працюватиме швидко та бездоганно.
Потужний процесор для максимальної швидкодії
У серці цього ноутбука — Intel® Core™ i5-13420H, який забезпечує високу продуктивність та стабільну роботу. Завдяки 12 МБ кеш-пам’яті та тактовій частоті до 4,6 ГГц, цей процесор легко справляється навіть із найресурсомісткішими завданнями. 10 ядер і 12 потоків дозволяють працювати в режимі багатозадачності, редагувати відео чи насолоджуватися сучасними іграми без затримок.
Продумана начинка для вашого комфорту
Ноутбук обладнаний 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5 із частотою 4800 МГц, що гарантує швидку обробку даних і миттєве завантаження програм. А завдяки 512 ГБ SSD у вас буде вдосталь місця для зберігання файлів та ще вищу швидкість доступу до них.
Дисплей 15,3” WUXGA (1920x1200) 60 Гц забезпечує чітке та насичене зображення, а IPS-матриця з широкими кутами огляду робить роботу ще комфортнішою. Антиблікове покриття допоможе зменшити навантаження на очі, а інтегрована графіка Intel® UHD Graphics гарантує якісне відтворення відео та графіки.
Автономність і безпека на найвищому рівні
Lenovo Ideapad Slim 3 вражає автономністю до 14,5 годин, що дозволяє працювати цілий день без необхідності підзарядки. Технологія Wi-Fi AX забезпечує швидкий і стабільний зв’язок, навіть у місцях із високим навантаженням на мережу.
Для безпеки ноутбук оснащений HD веб-камерою із функцією Privacy Shutter, яка дозволяє фізично закрити камеру, коли вона не використовується.
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 — це універсальний ноутбук, який задовольнить потреби кожного користувача, незалежно від того, чи потрібен він для роботи, навчання чи розваг.
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435]](/content/images/48/390x390l80mc0/18376533883282.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435]](/content/images/48/390x390l80mc0/91049276712576.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435]](/content/images/48/390x390l80mc0/73603629252931.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435]](/content/images/48/390x390l80mc0/55263073361021.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435]](/content/images/48/390x390l80mc0/93824096595529.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435]](/content/images/48/390x390l80mc0/61707374296078.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435]](/content/images/48/390x390l80mc0/50215987899830.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435]](/content/images/48/390x390l80mc0/48165116521034.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435]](/content/images/48/390x390l80mc0/54976710778695.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435]](/content/images/48/390x390l80mc0/79423781740261.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435]](/content/images/48/390x390l80mc0/42985724873262.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435]](/content/images/48/390x390l80mc0/42861340995308.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435]](/content/images/48/390x390l80mc0/12242387461652.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435]](/content/images/48/390x390l80mc0/76908958037629.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K100ACRA) [304435]](/content/images/48/390x390l80mc0/92484222669601.jpg)