|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. підсвічування клавіатури. українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 170 |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 3.2 - 4.75 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеокарта | AMD Radeon 680M Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Bluetooth | Так |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Так |
| Ємність батареї, мАг | 60 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI, DisplayPort |
| Вага | 1.68 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Розміри, мм | 360 х 251 х 16.9-17.9 |
| Серія | Lenovo IdeaPad |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Слот для карт пам`яті | Так |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Час роботи батареї, год. | 15 |
| Ширина | 36 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Веб камера | HD 720p із конфіденційною шторкою |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Процесор | AMD Ryzen 7 170 (3.2 - 4.75 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.3. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. 2 x USB 3.2 Gen 1. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Додатково | MIL-STD-810H |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA)
Немає в наявності
Код товару: 726574
30 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужний ноутбук для всіх завдань
Ноутбук ideapad Slim 3 16ARP10 – це сучасний ноутбук, який стане чудовим вибором для роботи, навчання чи розваг. Його стильний дизайн і легкість роблять його ідеальним компаньйоном у дорозі. Завдяки міцному корпусу, що пройшов військові тести MIL-STD-810H, він стійкий до щоденних викликів. 16-дюймовий дисплей WUXGA з антивідблиском допомагає бачити кожен нюанс на екрані навіть при яскравому освітленні. А сертифікація TÜV Rheinland Low Blue Light забезпечує комфорт для очей, що особливо важливо за тривалої роботи. Це універсальне рішення, яке дійсно відповідає вашим потребам, незалежно від того, для чого ви його використовуєте.
Високі технічні характеристики для вашого комфорту
Lenovo Ideapad Slim 3 оснащений оперативною пам'яттю типу DDR5, що забезпечує швидку обробку даних та завантаження програм. Це дозволяє одночасно працювати з багатьма програмами без зниження продуктивності.
Дисплей 16" з роздільною здатністю WUXGA гарантує чітке та яскраве зображення. Технологія IPS забезпечує широкі кути огляду, а покриття антивідблиску мінімізує відбитки та больові ефекти на очах при довгостроковій роботі.
Довговічна батарея та стабільний Wi-Fi для більшої свободи
Однією з ключових переваг цього ноутбука є тривала робота від батареї, що дозволяє працювати та розважатися весь день без підзарядки.
Завдяки підтримці технології Wi-Fi 6, ви отримуєте швидкий та стабільний доступ до інтернету навіть у місцях з великим навантаженням на мережу. Для захисту вашої конфіденційності ноутбук оснащений HD веб-камерою з функцією Privacy Shutter, яка дозволяє закрити камеру, коли вона не використовується, забезпечуючи захист від зловмисників.
Lenovo Ideapad Slim 3 16ARP10 – це справді універсальний інструмент, який задовольняє всі потреби сучасного користувача, незалежно від того, чи ви шукаєте комп'ютер для роботи, навчання або розваг.
Ноутбук ideapad Slim 3 16ARP10 – це сучасний ноутбук, який стане чудовим вибором для роботи, навчання чи розваг. Його стильний дизайн і легкість роблять його ідеальним компаньйоном у дорозі. Завдяки міцному корпусу, що пройшов військові тести MIL-STD-810H, він стійкий до щоденних викликів. 16-дюймовий дисплей WUXGA з антивідблиском допомагає бачити кожен нюанс на екрані навіть при яскравому освітленні. А сертифікація TÜV Rheinland Low Blue Light забезпечує комфорт для очей, що особливо важливо за тривалої роботи. Це універсальне рішення, яке дійсно відповідає вашим потребам, незалежно від того, для чого ви його використовуєте.
Високі технічні характеристики для вашого комфорту
Lenovo Ideapad Slim 3 оснащений оперативною пам'яттю типу DDR5, що забезпечує швидку обробку даних та завантаження програм. Це дозволяє одночасно працювати з багатьма програмами без зниження продуктивності.
Дисплей 16" з роздільною здатністю WUXGA гарантує чітке та яскраве зображення. Технологія IPS забезпечує широкі кути огляду, а покриття антивідблиску мінімізує відбитки та больові ефекти на очах при довгостроковій роботі.
Довговічна батарея та стабільний Wi-Fi для більшої свободи
Однією з ключових переваг цього ноутбука є тривала робота від батареї, що дозволяє працювати та розважатися весь день без підзарядки.
Завдяки підтримці технології Wi-Fi 6, ви отримуєте швидкий та стабільний доступ до інтернету навіть у місцях з великим навантаженням на мережу. Для захисту вашої конфіденційності ноутбук оснащений HD веб-камерою з функцією Privacy Shutter, яка дозволяє закрити камеру, коли вона не використовується, забезпечуючи захист від зловмисників.
Lenovo Ideapad Slim 3 16ARP10 – це справді універсальний інструмент, який задовольняє всі потреби сучасного користувача, незалежно від того, чи ви шукаєте комп'ютер для роботи, навчання або розваг.
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574]](/content/images/12/390x390l80mc0/91004482801257.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574]](/content/images/12/390x390l80mc0/71749422667710.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574]](/content/images/12/390x390l80mc0/70236603026598.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574]](/content/images/12/390x390l80mc0/33047973416512.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574]](/content/images/12/390x390l80mc0/41918336441726.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574]](/content/images/12/390x390l80mc0/87961007257710.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574]](/content/images/12/390x390l80mc0/18195243432718.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574]](/content/images/12/390x390l80mc0/46265588062922.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574]](/content/images/12/390x390l80mc0/81226648334283.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574]](/content/images/12/390x390l80mc0/68399837859767.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574]](/content/images/12/390x390l80mc0/73158428020407.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8008XRA) [726574]](/content/images/12/390x390l80mc0/78232145128077.jpg)