|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Luna Grey |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 150 |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Частота процесора | 3.3 - 4.55 |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеокарта | AMD Radeon 660M |
| Операційна система | Без ОС |
| Bluetooth | Так |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Так |
| Ємність батареї, мАг | 60 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI, DisplayPort |
| Вага | 1.73 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 18.9 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Розміри, мм | 360 х 251 х 16.9-17.9 |
| Серія | Lenovo IdeaPad |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Слот для карт пам`яті | Так |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Час роботи батареї, год. | 16 |
| Ширина | 36 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Веб камера | HD 720p із конфіденційною шторкою |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Процесор | AMD Ryzen 5 150 (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.3. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. 2 x USB 3.2 Gen 1. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Додатково | MIL-STD-810H |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K80090RA)
Немає в наявності
Код товару: 204085
28 669 грн
28 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K80090RA) Luna Grey
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K80090RA) [204085] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K80090RA) [204085]](/content/images/11/336x390l80mc0/49264883288700.png)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K80090RA) [204085] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K80090RA) [204085]](/content/images/11/480x390l80mc0/99804260229709.png)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K80090RA) [204085] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K80090RA) [204085]](/content/images/11/570x390l80mc0/34169320730011.png)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K80090RA) [204085] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K80090RA) [204085]](/content/images/11/387x390l80mc0/51712402785916.png)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K80090RA) [204085] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K80090RA) [204085]](/content/images/11/563x390l80mc0/77372927679747.png)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K80090RA) [204085] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K80090RA) [204085]](/content/images/11/547x390l80mc0/89071331319785.png)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K80090RA) [204085] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Luna Grey (83K80090RA) [204085]](/content/images/11/567x390l80mc0/28211734752910.png)