|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль |
| Тип ноутбуку | для навчання. для роботи |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Вага | 1.68 кг |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Кардрідер | Так |
| Серія | Lenovo IdeaPad |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 50 Втг |
| Веб камера | 720p HD Privacy shutter |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Процесор | Intel Core i5-13420H (4.6 Гц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 6. Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. 2 x USB 3.2 Gen 1. HDMI 1.4. Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM)
Немає в наявності
Код товару: 727050
30 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050]](/content/images/20/390x390l80mc0/62571588281261.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050]](/content/images/20/390x390l80mc0/73947438017364.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050]](/content/images/20/390x390l80mc0/49763431245777.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050]](/content/images/20/390x390l80mc0/13942416099822.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050]](/content/images/20/390x390l80mc0/48833946705158.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050]](/content/images/20/390x390l80mc0/18401967172758.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050]](/content/images/20/390x390l80mc0/92500882258093.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050]](/content/images/20/390x390l80mc0/43653431741068.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) [727050]](/content/images/20/390x390l80mc0/70865057583375.jpg)