|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Темно-синій |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | IdeaPad Slim |
| Модель | IdeaPad Slim 3 16IRH10 |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2,1 - 4,6 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.2, 1x HDMI® 1.4, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x SD card reader, 1x Power connector |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,68 кг |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Кардрідер | SD |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | IdeaPad Slim |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 50 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 50.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 360х251х18.9 мм |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA)
Немає в наявності
Код товару: 617814
26 541 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ideapad Slim 3 16IRH10 – це надійний і продуктивний ноутбук, який стане чудовим вибором для роботи, навчання і відпочинку. З компактним дизайном і високою продуктивністю, він стане незамінним інструментом у повсякденному житті. Забудьте про підвисання і довге завантаження додатків – з Lenovo Ideapad Slim 5 все працюватиме швидко і ефективно. Потужний процесор робить різницю Основою подібної ефективності є потужний процесор Intel Core i5-13420H. Маючи кеш пам’ять 12 МБ і здатність працювати на частоті до 4,6 ГГц, цей процесор забезпечує блискавичну швидкість обробки даних і безперебійну роботу навіть найвимогливіших програм. З 8-ма ядрами і здатністю обробляти 12 потоків одночасно, він ідеально підходить як для інтенсивної багатозадачності, так і для ресурсозатратних завдань, таких як відеомонтаж чи гра в сучасні відеоігри. Завдяки цьому процесору ви зможете швидко вирішувати будь-які завдання і насолоджуватися плавною роботою системи. Високі технічні характеристики для вашого комфорту Lenovo Ideapad Slim 3 оснащений 16 ГБ оперативної пам’яті типу DDR5 з частотою 5600 МГц, що забезпечує швидку обробку даних і завантаження програм. Це дозволяє одночасно працювати з багатьма додатками без зниження продуктивності. Ноутбук має SSD диск на 512 ГБ, що дає достатньо місця для зберігання усіх ваших файлів, а також значно прискорює доступ до них. Дисплей 16" з роздільною здатністю WUXGA (1920x1200) і частотою оновлення 60 Гц гарантує чітке і яскраве зображення. Технологія IPS забезпечує широкі кути огляду, а антиблікове покриття мінімізує відбитки і больові ефекти на очах при довготривалій роботі. Завдяки інтегрованій графіці Intel UHD Graphics, ви зможете насолоджуватися високоякісним відео та графікою. Довговічна батарея і стабільний Wi-Fi для більшої свободи Одним із ключових переваг цього ноутбука є довготривала робота від батареї – до 14,5 годин, що дозволяє працювати та розважатися весь день без підзарядки. Ви можете сміливо взяти його в дорогу чи працювати поза офісом, не переживаючи про те, де знайти розетку. Завдяки підтримці технології Wi-Fi AX, ви отримуєте швидкий і стабільний доступ до інтернету навіть в місцях з великим навантаженням на мережу. Для захисту вашої приватності ноутбук оснащений HD веб-камерою з функцією Privacy Shutter, яка дозволяє закрити камеру, коли вона не використовується, забезпечуючи захист від зловмисників. Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 – це дійсно універсальний інструмент, що задовольнить всі потреби сучасного користувача, незалежно від того, чи шукаєте ви комп’ютер для роботи, навчання або розваг.
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA) [617814] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA) [617814]](/content/images/26/390x390l80mc0/18152555957602.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA) [617814] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA) [617814]](/content/images/26/390x390l80mc0/52905542894031.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA) [617814] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA) [617814]](/content/images/26/390x390l80mc0/88628544054524.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA) [617814] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA) [617814]](/content/images/26/390x390l80mc0/52672377838395.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA) [617814] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA) [617814]](/content/images/26/390x390l80mc0/21354977096801.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA) [617814] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA) [617814]](/content/images/26/390x390l80mc0/53816649342542.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA) [617814] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA) [617814]](/content/images/26/390x390l80mc0/18385059029965.jpg)
![Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA) [617814] Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 Cosmic Blue (83K2005LRA) [617814]](/content/images/26/390x390l80mc0/16725193292528.jpg)