|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | IdeaPad Slim |
| Модель | IdeaPad Slim 5 14IRH10 |
| Тип ноутбуку | портативні |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-13620H Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics 13th Gen |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 1.4b, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x microSD card reader |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вага | 1.47 |
| Висота | 16.9 мм |
| Глибина | 222 мм |
| Кардрідер | Так |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Lenovo IdeaPad Slim |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 60 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 60.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Габарити | 313.4х222х16.9 мм |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i7-13620H (2.4 - 4.9 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10 (83HR0058RA)
Немає в наявності
Код товару: 304433
30 821 грн
31 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Баланс продуктивності, мобільності та стилю
IdeaPad Slim 5 14IRH10 Luna Grey (83HR0058RA) — це ідеальне рішення для тих, хто шукає продуктивний, стильний і надійний ноутбук у компактному форматі. Завдяки вазі всього 1,47 кг і міцному алюмінієвому корпусу, цей пристрій поєднує легкість і витривалість, що робить його зручним у щоденному використанні. Його компактні розміри ідеально підходять для навчання, подорожей або роботи на ходу. А сертифікація TÜV Rheinland® щодо зниження шкідливого синього світла гарантує комфорт для очей навіть під час тривалої роботи.
Сучасний процесор для складних задач
У центрі системи — потужний Intel® Core™ i7-13620H, здатний ефективно справлятися з багатозадачністю та інтенсивними обчисленнями. Завдяки 24 МБ кешу і тактовій частоті до 4,9 ГГц, він забезпечує високу продуктивність у роботі з великими файлами, програмами для обробки графіки, відео або в ігрових сценаріях. Багатоядерна архітектура дозволяє комфортно працювати навіть із вимогливими додатками.
Висока швидкодія без компромісів
Завдяки 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5 із частотою 5600 МГц ви зможете запускати безліч програм одночасно без втрати швидкості. А надшвидкий SSD-накопичувач об’ємом 1 ТБ забезпечить миттєвий доступ до файлів та пришвидшене завантаження системи. Вбудована графіка Intel® UHD Graphics забезпечує плавну візуалізацію, що ідеально підходить для перегляду контенту та легких ігор.
14-дюймовий WUXGA-дисплей (1920x1200) із частотою 60 Гц та антивідблисковим покриттям дарує яскраве й чітке зображення навіть у яскравих умовах освітлення, тож ви завжди будете бачити картинку в найкращій якості.
Мобільність і незалежність протягом усього дня
Ноутбук оснащений акумулятором із тривалою автономністю, що дозволяє працювати без прив’язки до розетки. Це особливо зручно для тих, хто часто буває в дорозі або працює в умовах, де доступ до живлення обмежений.
Підтримка Wi-Fi 7 забезпечує максимально стабільне й швидке бездротове з’єднання, а Bluetooth 5.4 дозволяє легко синхронізувати ноутбук з іншими пристроями — від навушників до мишок.
Розумний захист і комфортне спілкування
Вбудована веб-камера FHD 1080p із інфрачервоним (IR) сенсором підтримує розпізнавання обличчя для безпечного входу в систему, а фізичний затвор забезпечує конфіденційність під час простою. Додатковий ToF-сенсор ще більше підвищує точність і швидкість розблокування, роблячи пристрій одночасно безпечним і зручним.
IdeaPad Slim 5 14IRH10 Luna Grey (83HR0058RA) — це ідеальне рішення для тих, хто шукає продуктивний, стильний і надійний ноутбук у компактному форматі. Завдяки вазі всього 1,47 кг і міцному алюмінієвому корпусу, цей пристрій поєднує легкість і витривалість, що робить його зручним у щоденному використанні. Його компактні розміри ідеально підходять для навчання, подорожей або роботи на ходу. А сертифікація TÜV Rheinland® щодо зниження шкідливого синього світла гарантує комфорт для очей навіть під час тривалої роботи.
Сучасний процесор для складних задач
У центрі системи — потужний Intel® Core™ i7-13620H, здатний ефективно справлятися з багатозадачністю та інтенсивними обчисленнями. Завдяки 24 МБ кешу і тактовій частоті до 4,9 ГГц, він забезпечує високу продуктивність у роботі з великими файлами, програмами для обробки графіки, відео або в ігрових сценаріях. Багатоядерна архітектура дозволяє комфортно працювати навіть із вимогливими додатками.
Висока швидкодія без компромісів
Завдяки 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5 із частотою 5600 МГц ви зможете запускати безліч програм одночасно без втрати швидкості. А надшвидкий SSD-накопичувач об’ємом 1 ТБ забезпечить миттєвий доступ до файлів та пришвидшене завантаження системи. Вбудована графіка Intel® UHD Graphics забезпечує плавну візуалізацію, що ідеально підходить для перегляду контенту та легких ігор.
14-дюймовий WUXGA-дисплей (1920x1200) із частотою 60 Гц та антивідблисковим покриттям дарує яскраве й чітке зображення навіть у яскравих умовах освітлення, тож ви завжди будете бачити картинку в найкращій якості.
Мобільність і незалежність протягом усього дня
Ноутбук оснащений акумулятором із тривалою автономністю, що дозволяє працювати без прив’язки до розетки. Це особливо зручно для тих, хто часто буває в дорозі або працює в умовах, де доступ до живлення обмежений.
Підтримка Wi-Fi 7 забезпечує максимально стабільне й швидке бездротове з’єднання, а Bluetooth 5.4 дозволяє легко синхронізувати ноутбук з іншими пристроями — від навушників до мишок.
Розумний захист і комфортне спілкування
Вбудована веб-камера FHD 1080p із інфрачервоним (IR) сенсором підтримує розпізнавання обличчя для безпечного входу в систему, а фізичний затвор забезпечує конфіденційність під час простою. Додатковий ToF-сенсор ще більше підвищує точність і швидкість розблокування, роблячи пристрій одночасно безпечним і зручним.