|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | IdeaPad Slim |
| Модель | IdeaPad Slim 5 14IRH10R |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 5 |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H (12M Cache, up to 4.80 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 1.4b, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x microSD card reader |
| Вага | 1.39 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 60.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA)
Немає в наявності
Код товару: 305194
38 309 грн
38 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужність, мобільність і стиль — у витонченому форм-факторі
IdeaPad Slim 5 14IRH10R Luna Grey (83J00076RA) створений для користувачів, яким потрібен баланс продуктивності, елегантного дизайну та надійності. Ноутбук важить лише 1,39 кг і має міцний алюмінієвий корпус, що робить його легким, витривалим та зручним для щоденного використання. Завдяки компактним габаритам він стане чудовим супутником у поїздках, навчанні чи мобільній роботі. А сертифікація TÜV Rheinland® зі зниженим рівнем синього світла допомагає зберегти комфорт очей навіть під час тривалих сесій.
Продуктивність нового покоління
Усередині IdeaPad Slim 5 — процесор Intel® Core™ 5 210H із 8 ядрами та 12 потоками. Продуктивні ядра розганяються до 5,8 ГГц для складних задач, тоді як енергоефективні відповідають за оптимальне споживання енергії. Завдяки 12 МБ кешу ноутбук впевнено працює із ресурсоємними програмами та легко справляється з мультизадачністю. Це рішення для тих, хто хоче залишатися на крок попереду — від офісних завдань і навчання до творчих проєктів.
Швидкість, плавність і чіткість зображення
Ноутбук оснащений 32 ГБ оперативної пам’яті DDR5-5600, що гарантує високу пропускну здатність і миттєву реакцію системи. А SSD-накопичувач на 1 ТБ забезпечує блискавичний запуск програм та достатньо простору для всіх файлів.
14-дюймовий OLED-дисплей WUXGA (1920×1200) із яскравістю 400 ніт дарує глибокі кольори, високу чіткість і комфортну роботу при будь-якому освітленні. Інтегрована графіка Intel® без проблем впорається з мультимедіа, стримінгом та базовою творчою роботою.
Для життя без перерв
Акумулятор на 60 Вт·год забезпечує до 17 годин автономної роботи — більше, ніж достатньо для цілого дня активності. Технологія Rapid Charge Boost дозволяє отримати до 2 годин роботи всього після 15 хвилин заряджання, що особливо корисно в насиченому ритмі життя.
Новітні стандарти підключення Wi-Fi 7 і Bluetooth 5.4 гарантують стабільний та швидкий зв’язок. А захисна шторка Privacy Shutter та корпус, тестований за військовим стандартом MIL-STD-810H, забезпечують додаткову безпеку та надійність у будь-яких умовах.
IdeaPad Slim 5 14IRH10R Luna Grey (83J00076RA) створений для користувачів, яким потрібен баланс продуктивності, елегантного дизайну та надійності. Ноутбук важить лише 1,39 кг і має міцний алюмінієвий корпус, що робить його легким, витривалим та зручним для щоденного використання. Завдяки компактним габаритам він стане чудовим супутником у поїздках, навчанні чи мобільній роботі. А сертифікація TÜV Rheinland® зі зниженим рівнем синього світла допомагає зберегти комфорт очей навіть під час тривалих сесій.
Продуктивність нового покоління
Усередині IdeaPad Slim 5 — процесор Intel® Core™ 5 210H із 8 ядрами та 12 потоками. Продуктивні ядра розганяються до 5,8 ГГц для складних задач, тоді як енергоефективні відповідають за оптимальне споживання енергії. Завдяки 12 МБ кешу ноутбук впевнено працює із ресурсоємними програмами та легко справляється з мультизадачністю. Це рішення для тих, хто хоче залишатися на крок попереду — від офісних завдань і навчання до творчих проєктів.
Швидкість, плавність і чіткість зображення
Ноутбук оснащений 32 ГБ оперативної пам’яті DDR5-5600, що гарантує високу пропускну здатність і миттєву реакцію системи. А SSD-накопичувач на 1 ТБ забезпечує блискавичний запуск програм та достатньо простору для всіх файлів.
14-дюймовий OLED-дисплей WUXGA (1920×1200) із яскравістю 400 ніт дарує глибокі кольори, високу чіткість і комфортну роботу при будь-якому освітленні. Інтегрована графіка Intel® без проблем впорається з мультимедіа, стримінгом та базовою творчою роботою.
Для життя без перерв
Акумулятор на 60 Вт·год забезпечує до 17 годин автономної роботи — більше, ніж достатньо для цілого дня активності. Технологія Rapid Charge Boost дозволяє отримати до 2 годин роботи всього після 15 хвилин заряджання, що особливо корисно в насиченому ритмі життя.
Новітні стандарти підключення Wi-Fi 7 і Bluetooth 5.4 гарантують стабільний та швидкий зв’язок. А захисна шторка Privacy Shutter та корпус, тестований за військовим стандартом MIL-STD-810H, забезпечують додаткову безпеку та надійність у будь-яких умовах.
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194]](/content/images/47/390x390l80mc0/16360960983540.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194]](/content/images/47/390x390l80mc0/65216482094569.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194]](/content/images/47/390x390l80mc0/94945109962881.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194]](/content/images/47/390x390l80mc0/87126922111148.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194]](/content/images/47/390x390l80mc0/92347918240308.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194]](/content/images/47/390x390l80mc0/81882408280777.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194]](/content/images/47/390x390l80mc0/26035949649978.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194]](/content/images/47/390x390l80mc0/92028987812730.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194]](/content/images/47/390x390l80mc0/23435556000967.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194]](/content/images/47/390x390l80mc0/56180226861787.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194]](/content/images/47/390x390l80mc0/96893511338781.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194]](/content/images/47/390x390l80mc0/41825939071057.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194]](/content/images/47/390x390l80mc0/63615304825383.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194]](/content/images/47/390x390l80mc0/63203200093664.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194]](/content/images/47/390x390l80mc0/35390108207211.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R (83J00076RA) [305194]](/content/images/47/390x390l80mc0/97866626042037.jpg)