|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | IdeaPad Slim |
| Модель | IdeaPad Slim 5 16ARP10 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 7 7735HS Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB L3 cache, up to 4.7 GHz max boost) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 680M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon 680M Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1, 2x USB-C 3.2 Gen 1, 1х HDMI, 2x DisplayPort через USB Type C, сombo jack |
| Вага | 1.85 |
| Висота | 16.9 мм |
| Глибина | 250.6 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | Lenovo IdeaPad Slim |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 60 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 60.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7735HS (3.2 - 4.75 GHz) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Додатково | алюмінієвий корпус |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16ARP10 (83HU0022RA)
Немає в наявності
Код товару: 305484
35 714 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Інженерна естетика у кожній деталі
Ідеальний вибір для тих, хто шукає потужний, стильний і зручний ноутбук. Ideapad Slim 5 16ARP10 Luna Grey (83HU0022RA) — це ваша нова робоча конячка або невтомний помічник для розваг. Його легкий алюмінієвий корпус (всього 1.85 кг) поєднує мобільність і привабливий вигляд. 16-дюймовий антивідблисковий WUXGA-дисплей забезпечує яскраві кольори та деталізовані зображення, навіть у сонячний день. Унікальні функції, як-от Rapid Charge для швидкого заряджання, сертифікація TÜV Rheinland® для захисту очей і проходження MIL-STD-810H тестів на міцність, роблять цей ноутбук надійним вибором для роботи та відпочинку.
Восьмиядерна міць для будь-яких викликів
Ноутбук обладнаний процесором AMD Ryzen™ 7 7535HS, який має 8 ядер і 16 потоків з базовою частотою 3.2 ГГц та можливістю розгону до 4.75 ГГц. Завдяки кешу 16 МБ, він здатний виконувати складні завдання, включаючи багатозадачність, графічну обробку і запуск ресурсомістких додатків. Цей процесор ідеально підходить для користувачів, які шукають максимальну продуктивність як для роботи, так і для розваг, включаючи сучасні ігри та створення контенту.
Все необхідне — в одному корпусі
32 ГБ оперативної пам'яті DDR5-4800 — сучасний стандарт для блискавичної роботи програм та перевірки на міцність найбільш вимогливих додатків. Два слоти дозволяють за потреби легко оновити пам’ять у майбутньому. Вбудованого SSD на 1 ТБ вистачить для зберігання всіх важливих файлів, фото, відео та навіть ігор. Вбудована графіка AMD Radeon™ 680M адаптована для роботи, навчання і перегляду улюблених фільмів чи серіалів зі ще кращою деталізацією.
Дисплей ноутбука має роздільну здатність WUXGA (1920x1200), технологію IPS, яскравість 300 ніт, покриття проти відблиску та частоту оновлення 60 Гц — ідеальний для тривалої роботи та мультимедіа. Відеокарта AMD Radeon™ 680M допоможе у роботі з графікою чи іграми, забезпечуючи плавність візуальних ефектів. Усе це складає симбіоз, який відкриває нові горизонти продуктивності та творчості.
Залишайтесь на зв’язку та в безпеці
Батарея на 60 Вт забезпечує до 15.8 годин автономної роботи, дозволяючи працювати чи насолоджуватися мультимедіа цілий день без потреби шукати розетку. Технологія Rapid Charge Boost дозволяє зарядити ноутбук всього за 15 хвилин для двох годин роботи.
Ноутбук оснащений Wi-Fi® 7 та Bluetooth 5.4 для швидкого та стабільного підключення до мережі та пристроїв. Сертифікація TÜV Rheinland® захищає вас від негативного впливу синього світла, а фізичний затвор камери додає приватності. Пристрій пройшов військові тести на міцність, тож є ідеальним компаньйоном для роботи в різних умовах.
Ідеальний вибір для тих, хто шукає потужний, стильний і зручний ноутбук. Ideapad Slim 5 16ARP10 Luna Grey (83HU0022RA) — це ваша нова робоча конячка або невтомний помічник для розваг. Його легкий алюмінієвий корпус (всього 1.85 кг) поєднує мобільність і привабливий вигляд. 16-дюймовий антивідблисковий WUXGA-дисплей забезпечує яскраві кольори та деталізовані зображення, навіть у сонячний день. Унікальні функції, як-от Rapid Charge для швидкого заряджання, сертифікація TÜV Rheinland® для захисту очей і проходження MIL-STD-810H тестів на міцність, роблять цей ноутбук надійним вибором для роботи та відпочинку.
Восьмиядерна міць для будь-яких викликів
Ноутбук обладнаний процесором AMD Ryzen™ 7 7535HS, який має 8 ядер і 16 потоків з базовою частотою 3.2 ГГц та можливістю розгону до 4.75 ГГц. Завдяки кешу 16 МБ, він здатний виконувати складні завдання, включаючи багатозадачність, графічну обробку і запуск ресурсомістких додатків. Цей процесор ідеально підходить для користувачів, які шукають максимальну продуктивність як для роботи, так і для розваг, включаючи сучасні ігри та створення контенту.
Все необхідне — в одному корпусі
32 ГБ оперативної пам'яті DDR5-4800 — сучасний стандарт для блискавичної роботи програм та перевірки на міцність найбільш вимогливих додатків. Два слоти дозволяють за потреби легко оновити пам’ять у майбутньому. Вбудованого SSD на 1 ТБ вистачить для зберігання всіх важливих файлів, фото, відео та навіть ігор. Вбудована графіка AMD Radeon™ 680M адаптована для роботи, навчання і перегляду улюблених фільмів чи серіалів зі ще кращою деталізацією.
Дисплей ноутбука має роздільну здатність WUXGA (1920x1200), технологію IPS, яскравість 300 ніт, покриття проти відблиску та частоту оновлення 60 Гц — ідеальний для тривалої роботи та мультимедіа. Відеокарта AMD Radeon™ 680M допоможе у роботі з графікою чи іграми, забезпечуючи плавність візуальних ефектів. Усе це складає симбіоз, який відкриває нові горизонти продуктивності та творчості.
Залишайтесь на зв’язку та в безпеці
Батарея на 60 Вт забезпечує до 15.8 годин автономної роботи, дозволяючи працювати чи насолоджуватися мультимедіа цілий день без потреби шукати розетку. Технологія Rapid Charge Boost дозволяє зарядити ноутбук всього за 15 хвилин для двох годин роботи.
Ноутбук оснащений Wi-Fi® 7 та Bluetooth 5.4 для швидкого та стабільного підключення до мережі та пристроїв. Сертифікація TÜV Rheinland® захищає вас від негативного впливу синього світла, а фізичний затвор камери додає приватності. Пристрій пройшов військові тести на міцність, тож є ідеальним компаньйоном для роботи в різних умовах.