|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7533HS |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Частота процесора | 3,3 - 4,45 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вага | 1,85 кг |
| Кардрідер | Micro SD |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | IdeaPad Slim |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 60 Вт-год |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Габарити | 356х251х16.9 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | метал |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 16ARP10 Luna Grey (83HU004QRA)
Немає в наявності
Код товару: 620052
35 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Занурся у світ безмежних можливостей з ideapad Slim 5 16ARP10. Цей ноутбук – втілення елегантності, потужності та портативності. Його неперевершений дизайн з використанням якісних матеріалів створює справжню симфонію стилю і виражає твою унікальність.