|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | IdeaPad Slim |
| Модель | IdeaPad Slim 5 16IRH10 |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-13620H Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | UHD Graphics 13th Gen |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 1.4b, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x microSD card reader |
| Вага | 1.85 |
| Висота | 16.9 мм |
| Глибина | 250.6 мм |
| Кардрідер | Так |
| Серія | Lenovo IdeaPad Slim |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Час роботи батареї, год. | 14 |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 60 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 60.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i7-13620H (2.4 - 4.9 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA)
Немає в наявності
Код товару: 305212
35 519 грн
36 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Переваги Lenovo Ideapad Slim 5 16IRH10
Lenovo Ideapad Slim 5 16IRH10 Luna Grey (83HS00B0RA) – це стильний та продуктивний ноутбук, створений для комфортної роботи й розваг. Він обладнаний великим 16-дюймовим дисплеєм із матовим покриттям, що зменшує відблиски та забезпечує зручність користування навіть у яскраво освітлених приміщеннях. Висока роздільна здатність WUXGA (1920x1200) та частота оновлення 60 Гц гарантують чітке й плавне зображення, що стане у пригоді як під час перегляду мультимедіа, так і під час роботи з графікою. Поєднання сучасних технологій і вишуканого дизайну робить цей ноутбук надійним помічником на кожен день.
Потужний процесор для будь-яких завдань
Серцем пристрою є процесор Intel® Core™ i7-13620H, який поєднує високу продуктивність і енергоефективність. Завдяки кешу обсягом 24 МБ та максимальній частоті до 4,9 ГГц, він легко справляється з багатозадачністю та обробкою великих масивів даних. Багатоядерна архітектура забезпечує стабільну роботу вимогливих програм, ігор та професійних додатків. Монтаж відео, 3D-моделювання чи офісні завдання – усе виконується швидко та без затримок.
Вражаючі технічні характеристики
Ideapad Slim 5 оснащений 32 ГБ оперативної пам’яті DDR5 із частотою 5600 МГц, що дозволяє запускати численні програми одночасно без втрати швидкодії. Швидкісний SSD-накопичувач на 1 ТБ забезпечує миттєвий доступ до файлів і стабільну роботу системи. Інтегрована графіка Intel® UHD Graphics відповідає за якісне відтворення відео, мультимедіа та сучасних ігор початкового й середнього рівня.
16-дюймовий дисплей з роздільною здатністю WUXGA (1920x1200) і покриттям проти відблиску гарантує чіткість, яскравість і насиченість кольорів, роблячи використання ноутбука комфортним у будь-яких умовах.
Автономність, підключення та захист
Батарея ноутбука забезпечує тривалу роботу без підзарядки, що робить його ідеальним вибором для поїздок та роботи поза офісом. Підтримка Wi-Fi 7 забезпечує надшвидке та стабільне підключення до інтернету, а Bluetooth 5.4 дозволяє легко синхронізувати бездротові пристрої.
Lenovo Ideapad Slim 5 16IRH10 – це сучасне поєднання продуктивності, надійності та стилю, яке задовольнить потреби навіть найвибагливіших користувачів.
Lenovo Ideapad Slim 5 16IRH10 Luna Grey (83HS00B0RA) – це стильний та продуктивний ноутбук, створений для комфортної роботи й розваг. Він обладнаний великим 16-дюймовим дисплеєм із матовим покриттям, що зменшує відблиски та забезпечує зручність користування навіть у яскраво освітлених приміщеннях. Висока роздільна здатність WUXGA (1920x1200) та частота оновлення 60 Гц гарантують чітке й плавне зображення, що стане у пригоді як під час перегляду мультимедіа, так і під час роботи з графікою. Поєднання сучасних технологій і вишуканого дизайну робить цей ноутбук надійним помічником на кожен день.
Потужний процесор для будь-яких завдань
Серцем пристрою є процесор Intel® Core™ i7-13620H, який поєднує високу продуктивність і енергоефективність. Завдяки кешу обсягом 24 МБ та максимальній частоті до 4,9 ГГц, він легко справляється з багатозадачністю та обробкою великих масивів даних. Багатоядерна архітектура забезпечує стабільну роботу вимогливих програм, ігор та професійних додатків. Монтаж відео, 3D-моделювання чи офісні завдання – усе виконується швидко та без затримок.
Вражаючі технічні характеристики
Ideapad Slim 5 оснащений 32 ГБ оперативної пам’яті DDR5 із частотою 5600 МГц, що дозволяє запускати численні програми одночасно без втрати швидкодії. Швидкісний SSD-накопичувач на 1 ТБ забезпечує миттєвий доступ до файлів і стабільну роботу системи. Інтегрована графіка Intel® UHD Graphics відповідає за якісне відтворення відео, мультимедіа та сучасних ігор початкового й середнього рівня.
16-дюймовий дисплей з роздільною здатністю WUXGA (1920x1200) і покриттям проти відблиску гарантує чіткість, яскравість і насиченість кольорів, роблячи використання ноутбука комфортним у будь-яких умовах.
Автономність, підключення та захист
Батарея ноутбука забезпечує тривалу роботу без підзарядки, що робить його ідеальним вибором для поїздок та роботи поза офісом. Підтримка Wi-Fi 7 забезпечує надшвидке та стабільне підключення до інтернету, а Bluetooth 5.4 дозволяє легко синхронізувати бездротові пристрої.
Lenovo Ideapad Slim 5 16IRH10 – це сучасне поєднання продуктивності, надійності та стилю, яке задовольнить потреби навіть найвибагливіших користувачів.
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212]](/content/images/21/390x390l80mc0/17962523331384.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212]](/content/images/21/390x390l80mc0/64826070272245.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212]](/content/images/21/390x390l80mc0/82736126147335.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212]](/content/images/21/390x390l80mc0/46468807962080.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212]](/content/images/21/390x390l80mc0/97896791397580.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212]](/content/images/21/390x390l80mc0/73090339114201.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212]](/content/images/21/390x390l80mc0/97547622365797.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212]](/content/images/21/390x390l80mc0/99646600360316.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212]](/content/images/21/390x390l80mc0/97599592215709.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212]](/content/images/21/390x390l80mc0/71058775965297.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212]](/content/images/21/390x390l80mc0/15358696452653.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212]](/content/images/21/390x390l80mc0/79482778425791.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212]](/content/images/21/390x390l80mc0/79053947248666.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212]](/content/images/21/390x390l80mc0/55557058926103.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212]](/content/images/21/390x390l80mc0/60880778144444.jpg)
![Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212] Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16IRH10 (83HS00B0RA) [305212]](/content/images/21/390x390l80mc0/18285070512679.jpg)