|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | Legion |
| Модель | Legion 5 15AHP10 |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.3" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 (24M Cache, up to 5.1 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1, 1x USB-C® (USB4® 40Gbps), with DP 1.4, 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz, 1x Headphone / mic |
| Вага | 2.1 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 80.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD 720p |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA)
Немає в наявності
Код товару: 304981
71 429 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Геймерська потужність у витонченому дизайні
Lenovo Legion 5 15AHP10 Eclipse Black (83M0006TRA) — це ноутбук для тих, хто цінує баланс між продуктивністю, сучасними технологіями та стильним виглядом. Він однаково добре підходить і для геймерів, і для творців контенту. Оснащений процесором AMD Ryzen™ 7, відеокартою NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 та IPS-дисплеєм із відмінною передачею кольорів, цей ноутбук бездоганно справляється з будь-якими завданнями. Технологія Legion AI Engine+ і система охолодження Legion Coldfront: Hyper гарантують стабільну продуктивність навіть під час найінтенсивніших сесій.
Швидкість і штучний інтелект
У серці ноутбука — 8-ядерний 16-потоковий AMD Ryzen™ 7 260 з частотою до 5.1 ГГц. Він забезпечує максимальну ефективність у багатозадачності та геймінгу. Інтегрований блок AMD Ryzen™ AI з продуктивністю до 16 TOPS відкриває новий рівень оптимізації — від прискорення AI-задач і редагування контенту до підвищення FPS у сучасних іграх.
Пам’ять, сховище та дисплей
Lenovo Legion 5 отримав 24 ГБ оперативної пам’яті DDR5-5600 — найсучаснішої й найшвидшої на ринку. Для зберігання даних передбачений SSD на 1 ТБ, який гарантує блискавичний доступ до файлів.
15.3-дюймовий WUXGA IPS-дисплей із 100% охопленням sRGB та заводським калібруванням забезпечує реалістичні кольори й чудову деталізацію. Це ідеальний варіант як для ігор, так і для роботи з фото та відео. Відеокарта NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 з 8 ГБ пам’яті та частотою Boost до 2497 МГц подарує плавну графіку, реалістичні ефекти й професійний рівень обробки зображень.
Автономність і підключення
Акумулятор ємністю 80 Вт·год підтримує Super Rapid Charge: 30% заряду за 10 хвилин, повна зарядка за 80 хвилин. До 9,6 години роботи без підзарядки дозволяють користуватися ноутбуком цілий день. Швидкісний Wi-Fi 7 мінімізує затримки під час онлайн-ігор і трансляцій, а TPM 2.0 та електронний затвор вебкамери забезпечують надійний захист даних.
Деталі, які мають значення
Корпус із міцних матеріалів поєднує преміальний вигляд і ефективне охолодження. Клавіатура Legion TrueStrike із підсвічуванням забезпечує чітке й комфортне введення навіть у темряві, а оптимальна глибина натискання робить її ідеальною для геймінгу.
Ноутбук сертифікований за екостандартами RoHS і ErP Lot 6/26, а TÜV Rheinland® підтверджує низький рівень випромінювання синього світла для захисту зору.
Lenovo Legion 5 15AHP10 Eclipse Black (83M0006TRA) — це ноутбук для тих, хто цінує баланс між продуктивністю, сучасними технологіями та стильним виглядом. Він однаково добре підходить і для геймерів, і для творців контенту. Оснащений процесором AMD Ryzen™ 7, відеокартою NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 та IPS-дисплеєм із відмінною передачею кольорів, цей ноутбук бездоганно справляється з будь-якими завданнями. Технологія Legion AI Engine+ і система охолодження Legion Coldfront: Hyper гарантують стабільну продуктивність навіть під час найінтенсивніших сесій.
Швидкість і штучний інтелект
У серці ноутбука — 8-ядерний 16-потоковий AMD Ryzen™ 7 260 з частотою до 5.1 ГГц. Він забезпечує максимальну ефективність у багатозадачності та геймінгу. Інтегрований блок AMD Ryzen™ AI з продуктивністю до 16 TOPS відкриває новий рівень оптимізації — від прискорення AI-задач і редагування контенту до підвищення FPS у сучасних іграх.
Пам’ять, сховище та дисплей
Lenovo Legion 5 отримав 24 ГБ оперативної пам’яті DDR5-5600 — найсучаснішої й найшвидшої на ринку. Для зберігання даних передбачений SSD на 1 ТБ, який гарантує блискавичний доступ до файлів.
15.3-дюймовий WUXGA IPS-дисплей із 100% охопленням sRGB та заводським калібруванням забезпечує реалістичні кольори й чудову деталізацію. Це ідеальний варіант як для ігор, так і для роботи з фото та відео. Відеокарта NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 з 8 ГБ пам’яті та частотою Boost до 2497 МГц подарує плавну графіку, реалістичні ефекти й професійний рівень обробки зображень.
Автономність і підключення
Акумулятор ємністю 80 Вт·год підтримує Super Rapid Charge: 30% заряду за 10 хвилин, повна зарядка за 80 хвилин. До 9,6 години роботи без підзарядки дозволяють користуватися ноутбуком цілий день. Швидкісний Wi-Fi 7 мінімізує затримки під час онлайн-ігор і трансляцій, а TPM 2.0 та електронний затвор вебкамери забезпечують надійний захист даних.
Деталі, які мають значення
Корпус із міцних матеріалів поєднує преміальний вигляд і ефективне охолодження. Клавіатура Legion TrueStrike із підсвічуванням забезпечує чітке й комфортне введення навіть у темряві, а оптимальна глибина натискання робить її ідеальною для геймінгу.
Ноутбук сертифікований за екостандартами RoHS і ErP Lot 6/26, а TÜV Rheinland® підтверджує низький рівень випромінювання синього світла для захисту зору.
![Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981] Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981]](/content/images/2/390x390l80mc0/77309286934586.jpg)
![Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981] Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981]](/content/images/2/390x390l80mc0/43866906260210.jpg)
![Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981] Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981]](/content/images/2/390x390l80mc0/35926322954749.jpg)
![Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981] Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981]](/content/images/2/390x390l80mc0/61305099303150.jpg)
![Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981] Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981]](/content/images/2/390x390l80mc0/62077445866150.jpg)
![Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981] Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981]](/content/images/2/390x390l80mc0/30539145262736.jpg)
![Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981] Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981]](/content/images/2/390x390l80mc0/28242516359067.jpg)
![Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981] Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981]](/content/images/2/390x390l80mc0/51334275678832.jpg)
![Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981] Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981]](/content/images/2/390x390l80mc0/27904420586324.jpg)
![Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981] Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981]](/content/images/2/390x390l80mc0/80260317887166.jpg)
![Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981] Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981]](/content/images/2/390x390l80mc0/69762973093227.jpg)
![Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981] Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981]](/content/images/2/390x390l80mc0/80386961282094.jpg)
![Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981] Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981]](/content/images/2/390x390l80mc0/12299483916275.jpg)
![Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981] Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981]](/content/images/2/390x390l80mc0/75411421596761.jpg)
![Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981] Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981]](/content/images/2/390x390l80mc0/71182830058897.jpg)
![Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981] Ноутбук LENOVO Legion 5 15AHP10 (83M0006TRA) [304981]](/content/images/2/390x390l80mc0/50381854226463.jpg)