|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | Legion Pro |
| Модель | Legion Pro 5 16AFR10 |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 9955HX (64M Cache, 5.40 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On, 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort™ 2.1, 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, up to 8K |
| Вага | 2.3 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 80.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 24 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA)
Немає в наявності
Код товару: 305507
95 999 грн
99 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Інновації, що задають нові стандарти
Lenovo Legion Pro 5 16AFR10 Eclipse Black (83F2002XRA) — це потужний інструмент для геймерів, креаторів та всіх, хто цінує сучасні технології. Він поєднує топові апаратні рішення та продумані інновації, забезпечуючи високу продуктивність, надійність і преміальний стиль.
16-дюймовий WQXGA OLED-дисплей з Dolby Vision® і DisplayHDR™ True Black 1000 передає зображення професійного рівня, а частота оновлення 165 Гц гарантує виняткову плавність у динамічних сценах.
Система охолодження Legion Coldfront: Hyper із турбовентиляторами та мідними теплотрубками ефективно відводить тепло навіть у найгарячіші моменти. А Lenovo AI Engine+ автоматично оптимізує параметри системи для максимально можливого FPS у режимі Performance.
Максимальна швидкість і потужність
У центрі системи — процесор AMD Ryzen™ 9 9955HX із 16 ядрами та 32 потоками, який демонструє реактивну швидкість у багатозадачності, 4K-монтажі, моделюванні та розробці. Частота до 5.4 ГГц забезпечує миттєву реакцію системи, а в поєднанні з Legion AI Engine+ дозволяє отримати максимум продуктивності в будь-яких сценаріях.
32 ГБ оперативної пам’яті DDR5-5600 легко справляються з важкими додатками та проєктами. Формат SO-DIMM забезпечує просте оновлення в майбутньому. Швидкісний SSD на 1 ТБ дарує максимально швидкий запуск системи, програм та ігор.
Графіка нового покоління
16-дюймовий WQXGA-дисплей (2560×1600) зі 100% DCI-P3 і яскравістю 500 ніт забезпечує точну передачу кольорів та вражаючу деталізацію. Підтримка G-SYNC® та знижене випромінювання синього світла роблять роботу комфортною навіть під час тривалих сесій.
Заводське калібрування кольорів гарантує точність, необхідну для професійного відео- та фотоконтенту.
За графіку відповідає відеокарта NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 з 8 ГБ GDDR7. Завдяки DLSS 4 і AI-прискоренню вона створює реалістичні сцени та забезпечує високу частоту кадрів у сучасних іграх і робочих процесах.
Стереодинаміки Harman 2×2 Вт додають глибини звуку, роблячи ноутбук повноцінною мультимедійною станцією — і для ігор, і для творчості, і для перегляду фільмів.
Миттєва зарядка, сучасні технології зв’язку та безпека
Батарея на 80 Вт·год підтримує Super Rapid Charge — 70% заряду за 30 хвилин і повна зарядка за 80 хвилин. Це ідеальний варіант для тих, хто постійно в русі.
Wi-Fi 7 (802.11be) забезпечує неймовірно швидке та стабільне підключення, а Bluetooth 5.4 — бездоганну роботу з периферією.
До безпеки даних додають Firmware TPM 2.0 та фізична шторка камери E-shutter. Модель сертифікована за стандартами ErP Lot 3 і RoHS, що підкреслює екологічну відповідальність.
Преміальний дизайн та комфорт
Корпус виготовлено з комбінації алюмінію та ударостійкого пластику PC-ABS — легкий, міцний і приємний на дотик. Лаконічний колір Eclipse Black надає моделі стильного вигляду, а продумана система охолодження підтримує стабільну роботу без перегріву.
Клавіатура Legion TrueStrike створена для точності та швидкої реакції: хід 1,6 мм, м’яке натискання та надійний механізм забезпечують комфорт під час тривалих сесій. Підсвічування синхронізується з AI-ефектами, вдосконалюючи ваш ігровий досвід.
Lenovo Legion Pro 5 16AFR10 Eclipse Black (83F2002XRA) — це потужний інструмент для геймерів, креаторів та всіх, хто цінує сучасні технології. Він поєднує топові апаратні рішення та продумані інновації, забезпечуючи високу продуктивність, надійність і преміальний стиль.
16-дюймовий WQXGA OLED-дисплей з Dolby Vision® і DisplayHDR™ True Black 1000 передає зображення професійного рівня, а частота оновлення 165 Гц гарантує виняткову плавність у динамічних сценах.
Система охолодження Legion Coldfront: Hyper із турбовентиляторами та мідними теплотрубками ефективно відводить тепло навіть у найгарячіші моменти. А Lenovo AI Engine+ автоматично оптимізує параметри системи для максимально можливого FPS у режимі Performance.
Максимальна швидкість і потужність
У центрі системи — процесор AMD Ryzen™ 9 9955HX із 16 ядрами та 32 потоками, який демонструє реактивну швидкість у багатозадачності, 4K-монтажі, моделюванні та розробці. Частота до 5.4 ГГц забезпечує миттєву реакцію системи, а в поєднанні з Legion AI Engine+ дозволяє отримати максимум продуктивності в будь-яких сценаріях.
32 ГБ оперативної пам’яті DDR5-5600 легко справляються з важкими додатками та проєктами. Формат SO-DIMM забезпечує просте оновлення в майбутньому. Швидкісний SSD на 1 ТБ дарує максимально швидкий запуск системи, програм та ігор.
Графіка нового покоління
16-дюймовий WQXGA-дисплей (2560×1600) зі 100% DCI-P3 і яскравістю 500 ніт забезпечує точну передачу кольорів та вражаючу деталізацію. Підтримка G-SYNC® та знижене випромінювання синього світла роблять роботу комфортною навіть під час тривалих сесій.
Заводське калібрування кольорів гарантує точність, необхідну для професійного відео- та фотоконтенту.
За графіку відповідає відеокарта NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 з 8 ГБ GDDR7. Завдяки DLSS 4 і AI-прискоренню вона створює реалістичні сцени та забезпечує високу частоту кадрів у сучасних іграх і робочих процесах.
Стереодинаміки Harman 2×2 Вт додають глибини звуку, роблячи ноутбук повноцінною мультимедійною станцією — і для ігор, і для творчості, і для перегляду фільмів.
Миттєва зарядка, сучасні технології зв’язку та безпека
Батарея на 80 Вт·год підтримує Super Rapid Charge — 70% заряду за 30 хвилин і повна зарядка за 80 хвилин. Це ідеальний варіант для тих, хто постійно в русі.
Wi-Fi 7 (802.11be) забезпечує неймовірно швидке та стабільне підключення, а Bluetooth 5.4 — бездоганну роботу з периферією.
До безпеки даних додають Firmware TPM 2.0 та фізична шторка камери E-shutter. Модель сертифікована за стандартами ErP Lot 3 і RoHS, що підкреслює екологічну відповідальність.
Преміальний дизайн та комфорт
Корпус виготовлено з комбінації алюмінію та ударостійкого пластику PC-ABS — легкий, міцний і приємний на дотик. Лаконічний колір Eclipse Black надає моделі стильного вигляду, а продумана система охолодження підтримує стабільну роботу без перегріву.
Клавіатура Legion TrueStrike створена для точності та швидкої реакції: хід 1,6 мм, м’яке натискання та надійний механізм забезпечують комфорт під час тривалих сесій. Підсвічування синхронізується з AI-ефектами, вдосконалюючи ваш ігровий досвід.
![Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507] Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507]](/content/images/24/390x390l80mc0/54729048050258.png)
![Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507] Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507]](/content/images/24/390x390l80mc0/81938772610199.png)
![Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507] Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507]](/content/images/24/390x390l80mc0/78966548605517.png)
![Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507] Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507]](/content/images/24/390x390l80mc0/84825680378863.png)
![Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507] Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507]](/content/images/24/390x390l80mc0/29162488466822.png)
![Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507] Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507]](/content/images/24/390x390l80mc0/65423662843001.png)
![Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507] Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507]](/content/images/24/390x390l80mc0/83189586378319.png)
![Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507] Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507]](/content/images/24/390x390l80mc0/56552418241805.png)
![Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507] Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507]](/content/images/24/390x390l80mc0/98171106813741.png)
![Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507] Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507]](/content/images/24/390x390l80mc0/80940485976827.png)
![Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507] Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507]](/content/images/24/390x390l80mc0/24134937855381.png)
![Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507] Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16AFR10 (83F2002XRA) [305507]](/content/images/24/390x390l80mc0/52135139895773.png)