|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | Lenovo LOQ |
| Модель | LOQ 15AHP10 |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 250 (16MB Cache, up to 5.1GHz) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45), 1x Power connector |
| Вага | 2.4 |
| Висота | 23.9 мм |
| Глибина | 258.7 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Lenovo LOQ |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 60 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 60.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5.0MP |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 7 250 (3.3 - 5.1 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Nahimic Audio |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA)
Немає в наявності
Код товару: 304408
60 479 грн
62 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Lenovo LOQ 15AHP10 Luna Grey — інструмент для перемог у будь-яких завданнях
Lenovo LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) у відтінку Luna Grey — це не просто ноутбук, а ваш надійний партнер у геймінгу, творчості та роботі. Він поєднує потужність сучасних компонентів, продуманий дизайн і передові технології, щоб ви завжди залишалися на крок попереду. Завдяки балансу продуктивності, швидкодії та стабільності цей пристрій однаково добре справляється з іграми, навчанням, мультимедіа та професійними задачами.
Потужність із штучним інтелектом
В основі — 8-ядерний AMD Ryzen™ 7 250 із 16 потоками, базовою частотою 3,3 ГГц і розгоном до 5,1 ГГц. 16 МБ кешу гарантують швидку обробку даних, а підтримка AMD Ryzen AI забезпечує продуктивність до 16 TOPS у завданнях зі штучним інтелектом. Це означає комфортну роботу з багатопотоковими додатками, 3D-редакторами та сучасними іграми на високих налаштуваннях.
Дисплей для ігор та творчості
15,6-дюймовий IPS Full HD-екран з частотою оновлення 144 Гц, яскравістю 300 ніт і 100% sRGB гарантує чітке та насичене зображення. Технологія G-SYNC усуває розриви кадрів, роблячи картинку плавною навіть у динамічних сценах.
Відеокарта NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8 ГБ) з підтримкою трасування променів та DLSS 4 створює реалістичну графіку й забезпечує високий FPS у вимогливих іграх.
Швидка пам’ять і містке сховище
Ноутбук оснащений 32 ГБ DDR5-5600 (2×16 ГБ) та швидким SSD M.2 на 1 ТБ, що гарантує блискавичний запуск системи, програм і ігор.
Автономність і підключення
Акумулятор на 60 Вт·год підтримує Rapid Charge Pro — до 50% заряду за пів години. Автономність сягає 4,4 години у змішаному режимі роботи.
Сучасний Wi-Fi 6 та Bluetooth 5.3 забезпечують швидке та стабільне бездротове з’єднання.
Захист і безпека
Для конфіденційності передбачено E-shutter для вебкамери та TPM 2.0, який гарантує захист даних на апаратному рівні.
Вибір тих, хто хоче більшого
Lenovo LOQ 15AHP10 — це ноутбук, що поєднує стильний дизайн, інноваційні рішення та максимальну продуктивність. Він відкриває нові можливості як для геймерів, так і для творців контенту чи професіоналів, які цінують швидкість і надійність.
Lenovo LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) у відтінку Luna Grey — це не просто ноутбук, а ваш надійний партнер у геймінгу, творчості та роботі. Він поєднує потужність сучасних компонентів, продуманий дизайн і передові технології, щоб ви завжди залишалися на крок попереду. Завдяки балансу продуктивності, швидкодії та стабільності цей пристрій однаково добре справляється з іграми, навчанням, мультимедіа та професійними задачами.
Потужність із штучним інтелектом
В основі — 8-ядерний AMD Ryzen™ 7 250 із 16 потоками, базовою частотою 3,3 ГГц і розгоном до 5,1 ГГц. 16 МБ кешу гарантують швидку обробку даних, а підтримка AMD Ryzen AI забезпечує продуктивність до 16 TOPS у завданнях зі штучним інтелектом. Це означає комфортну роботу з багатопотоковими додатками, 3D-редакторами та сучасними іграми на високих налаштуваннях.
Дисплей для ігор та творчості
15,6-дюймовий IPS Full HD-екран з частотою оновлення 144 Гц, яскравістю 300 ніт і 100% sRGB гарантує чітке та насичене зображення. Технологія G-SYNC усуває розриви кадрів, роблячи картинку плавною навіть у динамічних сценах.
Відеокарта NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8 ГБ) з підтримкою трасування променів та DLSS 4 створює реалістичну графіку й забезпечує високий FPS у вимогливих іграх.
Швидка пам’ять і містке сховище
Ноутбук оснащений 32 ГБ DDR5-5600 (2×16 ГБ) та швидким SSD M.2 на 1 ТБ, що гарантує блискавичний запуск системи, програм і ігор.
Автономність і підключення
Акумулятор на 60 Вт·год підтримує Rapid Charge Pro — до 50% заряду за пів години. Автономність сягає 4,4 години у змішаному режимі роботи.
Сучасний Wi-Fi 6 та Bluetooth 5.3 забезпечують швидке та стабільне бездротове з’єднання.
Захист і безпека
Для конфіденційності передбачено E-shutter для вебкамери та TPM 2.0, який гарантує захист даних на апаратному рівні.
Вибір тих, хто хоче більшого
Lenovo LOQ 15AHP10 — це ноутбук, що поєднує стильний дизайн, інноваційні рішення та максимальну продуктивність. Він відкриває нові можливості як для геймерів, так і для творців контенту чи професіоналів, які цінують швидкість і надійність.
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/86514009926588.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/32951244610519.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/42003032831587.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/44596804945935.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/30664294623586.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/44826553019354.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/37740654491450.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/87178742855051.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/31119445237432.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/92578685011735.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/65830218566011.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/84479136748133.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/61161308731704.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/17657724101627.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/91379863469576.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/89747052739043.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408] Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 (83JG002MRA) [304408]](/content/images/36/390x390l80mc0/44268332945913.jpg)