|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | Lenovo LOQ |
| Модель | LOQ 15ARP9 |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 7 7435HS Mobile Processor 3.1GHz (20MB Cache, up to 4.5 GHz, 8 cores, 16 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 3 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB-C 3.2 Gen 2, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort (USB Type-C), Combo jack |
| Вага | 2.38 |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Lenovo LOQ |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 60 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 60.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD with E-shutter |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7435HS (3.1 – 4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 24 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA)
Немає в наявності
Код товару: 301057
47 235 грн
48 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Завойовуй світ ігор з Lenovo LOQ 15ARP9!
Пориньте у світ захопливого ґеймінгу з Lenovo LOQ 15ARP9 Luna Grey (83JC001CRA) – потужним, продуктивним та стильним ноутбуком, створеним для максимального комфорту під час гри та виконання складних завдань.
Грайте без обмежень
Lenovo LOQ 15ARP9 оснащений 8-ядерним процесором AMD Ryzen™ 7 7435HS із тактовою частотою 4,5 ГГц та 16 МБ кеш-пам'яті, що гарантує швидку та плавну роботу. Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4060 (8 ГБ) із загальним енергоспоживанням 105 Вт забезпечує чудову графіку та високу продуктивність у сучасних іграх.
Інноваційна система охолодження підтримує стабільну роботу без перегріву, зберігаючи компактний і легкий дизайн. Завдяки 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5 та 512 ГБ SSD ви отримаєте блискавичне завантаження ігор та безперебійну багатозадачність.
Інтелектуальна продуктивність для будь-яких викликів
Завдяки Lenovo AI Engine+ та чипу LA1 AI ноутбук адаптується до ваших потреб у реальному часі. Ви зможете без зусиль перемикатися між ресурсоємними завданнями та вимогливими до графіки іграми без необхідності ручного налаштування.
Вражаюча картинка – максимум занурення
15,6-дюймовий дисплей WQHD (2560x1440) із частотою оновлення 165 Гц та яскравістю 350 ніт забезпечує плавне зображення та яскраві кольори. Технологія NVIDIA G-SYNC усуває розриви кадрів, а повне охоплення sRGB робить картинку максимально реалістичною.
Зручність підключення та мобільність
Ноутбук пропонує широкий вибір портів для комфортного підключення периферії та аксесуарів. Технологія Optimus забезпечує баланс між продуктивністю та автономністю, дозволяючи насолоджуватися грою в будь-якому місці.
До того ж, Lenovo LOQ 15ARP9 оснащений 1080P камерою зі шторкою приватності для безпеки та відповідає стандартам міцності MIL-STD 810H, гарантуючи надійність у щоденному використанні.
Пориньте у світ захопливого ґеймінгу з Lenovo LOQ 15ARP9 Luna Grey (83JC001CRA) – потужним, продуктивним та стильним ноутбуком, створеним для максимального комфорту під час гри та виконання складних завдань.
Грайте без обмежень
Lenovo LOQ 15ARP9 оснащений 8-ядерним процесором AMD Ryzen™ 7 7435HS із тактовою частотою 4,5 ГГц та 16 МБ кеш-пам'яті, що гарантує швидку та плавну роботу. Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4060 (8 ГБ) із загальним енергоспоживанням 105 Вт забезпечує чудову графіку та високу продуктивність у сучасних іграх.
Інноваційна система охолодження підтримує стабільну роботу без перегріву, зберігаючи компактний і легкий дизайн. Завдяки 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5 та 512 ГБ SSD ви отримаєте блискавичне завантаження ігор та безперебійну багатозадачність.
Інтелектуальна продуктивність для будь-яких викликів
Завдяки Lenovo AI Engine+ та чипу LA1 AI ноутбук адаптується до ваших потреб у реальному часі. Ви зможете без зусиль перемикатися між ресурсоємними завданнями та вимогливими до графіки іграми без необхідності ручного налаштування.
Вражаюча картинка – максимум занурення
15,6-дюймовий дисплей WQHD (2560x1440) із частотою оновлення 165 Гц та яскравістю 350 ніт забезпечує плавне зображення та яскраві кольори. Технологія NVIDIA G-SYNC усуває розриви кадрів, а повне охоплення sRGB робить картинку максимально реалістичною.
Зручність підключення та мобільність
Ноутбук пропонує широкий вибір портів для комфортного підключення периферії та аксесуарів. Технологія Optimus забезпечує баланс між продуктивністю та автономністю, дозволяючи насолоджуватися грою в будь-якому місці.
До того ж, Lenovo LOQ 15ARP9 оснащений 1080P камерою зі шторкою приватності для безпеки та відповідає стандартам міцності MIL-STD 810H, гарантуючи надійність у щоденному використанні.
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057]](/content/images/28/390x390l80mc0/68382041154219.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057]](/content/images/28/390x390l80mc0/29809041776296.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057]](/content/images/28/390x390l80mc0/31799769497807.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057]](/content/images/28/390x390l80mc0/45949761829141.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057]](/content/images/28/390x390l80mc0/86407521025972.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057]](/content/images/28/390x390l80mc0/49179687908351.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057]](/content/images/28/390x390l80mc0/93468357787454.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057]](/content/images/28/390x390l80mc0/95331028956723.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057]](/content/images/28/390x390l80mc0/38711029876094.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057]](/content/images/28/390x390l80mc0/47866676163512.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057]](/content/images/28/390x390l80mc0/87006597170810.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057]](/content/images/28/390x390l80mc0/82189629085188.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057]](/content/images/28/390x390l80mc0/21195179737854.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001CRA) [301057]](/content/images/28/390x390l80mc0/35682749127106.jpg)