|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | Lenovo LOQ |
| Модель | LOQ 15ARP9 |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7235HS (8M Cache, up to 4.2 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 3 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB-C 3.2 Gen 2, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort (USB Type-C), Combo jack |
| Вага | 2.38 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 60.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD with E-shutter |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 24 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA)
Немає в наявності
Код товару: 304583
40 319 грн
41 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Lenovo LOQ 15ARP9: Грай на повну!
Вирушай у захопливу подорож у світ геймінгу з Lenovo LOQ 15ARP9 Luna Grey (83JC00JMRA) — ідеальним поєднанням потужної начинки, високої продуктивності та сучасного дизайну. Цей ноутбук створено для динамічного геймінгу та легкого виконання найскладніших завдань.
Один пристрій — максимум вражень
Lenovo LOQ 15ARP9 обладнаний 8-ядерним процесором AMD Ryzen™ 5 7235HS з частотою до 4,2 ГГц і кеш-пам’яттю 8 МБ, що забезпечує миттєву реакцію на будь-які команди. Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4050 з 6 ГБ пам’яті та TGP 105 Вт дарує плавний геймплей і чудову графіку — ідеальне рішення для геймерів, які цінують баланс між продуктивністю та вартістю.
Надійна система охолодження дозволяє ноутбуку залишатися прохолодним навіть під навантаженням, а тонкий корпус робить його зручним для транспортування. 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5 і SSD на 512 ГБ гарантують швидку роботу та достатньо простору для улюблених ігор.
ШІ, що працює на тебе
Інтелектуальна система Lenovo AI Engine+ з чипом LA1 AI автоматично оптимізує продуктивність, забезпечуючи максимальну ефективність у кожній ситуації — чи то ресурсомісткі завдання, чи то насичені ігрові баталії. ШІ підлаштовується в режимі реального часу, позбавляючи потреби в ручних налаштуваннях.
Якість зображення — на новому рівні
Оціни деталізацію та глибину кольору на 15,6-дюймовому WQHD-дисплеї (2560x1440) з частотою оновлення 165 Гц, яскравістю 350 ніт і 100% покриттям sRGB. Технологія NVIDIA G-SYNC усуває розриви зображення та зменшує затримку — зображення залишається чітким навіть під час динамічних сцен.
Все, що потрібно — завжди під рукою
Lenovo LOQ 15ARP9 оснащено широким набором портів, розташованих для зручного підключення периферії — ідеально для ігор, навчання та роботи. Технологія NVIDIA Advanced Optimus дбайливо керує перемиканням між інтегрованою та дискретною графікою, забезпечуючи оптимальний баланс між продуктивністю та автономністю.
Крім усього, ноутбук має вебкамеру 1080p з механічною шторкою для приватності, а його конструкція відповідає військовому стандарту міцності MIL-STD 810H — витривалий помічник для щоденних перемог.
Вирушай у захопливу подорож у світ геймінгу з Lenovo LOQ 15ARP9 Luna Grey (83JC00JMRA) — ідеальним поєднанням потужної начинки, високої продуктивності та сучасного дизайну. Цей ноутбук створено для динамічного геймінгу та легкого виконання найскладніших завдань.
Один пристрій — максимум вражень
Lenovo LOQ 15ARP9 обладнаний 8-ядерним процесором AMD Ryzen™ 5 7235HS з частотою до 4,2 ГГц і кеш-пам’яттю 8 МБ, що забезпечує миттєву реакцію на будь-які команди. Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4050 з 6 ГБ пам’яті та TGP 105 Вт дарує плавний геймплей і чудову графіку — ідеальне рішення для геймерів, які цінують баланс між продуктивністю та вартістю.
Надійна система охолодження дозволяє ноутбуку залишатися прохолодним навіть під навантаженням, а тонкий корпус робить його зручним для транспортування. 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5 і SSD на 512 ГБ гарантують швидку роботу та достатньо простору для улюблених ігор.
ШІ, що працює на тебе
Інтелектуальна система Lenovo AI Engine+ з чипом LA1 AI автоматично оптимізує продуктивність, забезпечуючи максимальну ефективність у кожній ситуації — чи то ресурсомісткі завдання, чи то насичені ігрові баталії. ШІ підлаштовується в режимі реального часу, позбавляючи потреби в ручних налаштуваннях.
Якість зображення — на новому рівні
Оціни деталізацію та глибину кольору на 15,6-дюймовому WQHD-дисплеї (2560x1440) з частотою оновлення 165 Гц, яскравістю 350 ніт і 100% покриттям sRGB. Технологія NVIDIA G-SYNC усуває розриви зображення та зменшує затримку — зображення залишається чітким навіть під час динамічних сцен.
Все, що потрібно — завжди під рукою
Lenovo LOQ 15ARP9 оснащено широким набором портів, розташованих для зручного підключення периферії — ідеально для ігор, навчання та роботи. Технологія NVIDIA Advanced Optimus дбайливо керує перемиканням між інтегрованою та дискретною графікою, забезпечуючи оптимальний баланс між продуктивністю та автономністю.
Крім усього, ноутбук має вебкамеру 1080p з механічною шторкою для приватності, а його конструкція відповідає військовому стандарту міцності MIL-STD 810H — витривалий помічник для щоденних перемог.
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583]](/content/images/29/390x390l80mc0/96385014732978.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583]](/content/images/29/390x390l80mc0/74269318525477.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583]](/content/images/29/390x390l80mc0/59785586133242.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583]](/content/images/29/390x390l80mc0/70195165387207.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583]](/content/images/29/390x390l80mc0/61984533578567.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583]](/content/images/29/390x390l80mc0/77483205382631.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583]](/content/images/29/390x390l80mc0/59206604035559.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583]](/content/images/29/390x390l80mc0/43232454249914.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583]](/content/images/29/390x390l80mc0/98717949235214.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583]](/content/images/29/390x390l80mc0/25398497679797.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583]](/content/images/29/390x390l80mc0/24752414397417.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583]](/content/images/29/390x390l80mc0/66478193227168.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583]](/content/images/29/390x390l80mc0/21376308291406.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583] Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC00JMRA) [304583]](/content/images/29/390x390l80mc0/16867517369440.jpg)