|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | Lenovo LOQ |
| Модель | LOQ 15IAX9E |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Мультимедійний |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450HX |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), data transfer only, 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45), 1x Card reader |
| Вага | 1.77 |
| Висота | 22.95 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кардрідер | 3-in-1 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Lenovo LOQ |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 57 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 57.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD 720p |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i5-12450HX (3.1 - 4.4 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Nahimic Audio |
| Додатково | Numeric pad |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA)
Немає в наявності
Код товару: 31963
33 257 грн
34 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук LOQ 15IAX9E – ваш надійний помічник у всіх завданнях
LOQ 15IAX9E стане ідеальним партнером як для роботи, так і для розваг. Оснащений потужним процесором Intel Core 12-го покоління, він забезпечує високу швидкість обробки даних та стабільну продуктивність навіть у багатозадачному режимі. Відеокарта NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 підтримує трасування променів і технологію DLSS, що гарантує реалістичне зображення та плавний геймплей. Цей ноутбук відкриває нові можливості для творчості, графічного дизайну, 3D-моделювання та дозволяє насолоджуватися сучасними іграми на високих налаштуваннях.
Яскравий і плавний візуальний досвід
Дисплей LOQ 15IAX9E має діагональ 15.6 дюйма та роздільну здатність Full HD, що забезпечує чітке та насичене зображення. Частота оновлення 144 Гц робить картинку неймовірно плавною – це особливо важливо для динамічних ігор і роботи з мультимедіа. Завдяки тонким рамкам екран створює ефект занурення, роблячи ноутбук чудовим вибором для роботи, навчання та розваг.
Максимальний комфорт та продуктивність
Завдяки 16 ГБ оперативної пам’яті ноутбук легко справляється з багатозадачністю, дозволяючи запускати ресурсоємні програми без затримок. Швидкісний SSD-накопичувач на 1 ТБ забезпечує миттєве завантаження системи та програм, а також надає достатньо місця для ігор, медіаконтенту та важливих файлів. Продумана система охолодження ефективно запобігає перегріву навіть під час тривалих ігор або інтенсивної роботи. Ергономічна клавіатура з підсвіткою забезпечує комфортне використання у будь-яких умовах, а міцний корпус додає надійності та стильного вигляду.
LOQ 15IAX9E стане ідеальним партнером як для роботи, так і для розваг. Оснащений потужним процесором Intel Core 12-го покоління, він забезпечує високу швидкість обробки даних та стабільну продуктивність навіть у багатозадачному режимі. Відеокарта NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 підтримує трасування променів і технологію DLSS, що гарантує реалістичне зображення та плавний геймплей. Цей ноутбук відкриває нові можливості для творчості, графічного дизайну, 3D-моделювання та дозволяє насолоджуватися сучасними іграми на високих налаштуваннях.
Яскравий і плавний візуальний досвід
Дисплей LOQ 15IAX9E має діагональ 15.6 дюйма та роздільну здатність Full HD, що забезпечує чітке та насичене зображення. Частота оновлення 144 Гц робить картинку неймовірно плавною – це особливо важливо для динамічних ігор і роботи з мультимедіа. Завдяки тонким рамкам екран створює ефект занурення, роблячи ноутбук чудовим вибором для роботи, навчання та розваг.
Максимальний комфорт та продуктивність
Завдяки 16 ГБ оперативної пам’яті ноутбук легко справляється з багатозадачністю, дозволяючи запускати ресурсоємні програми без затримок. Швидкісний SSD-накопичувач на 1 ТБ забезпечує миттєве завантаження системи та програм, а також надає достатньо місця для ігор, медіаконтенту та важливих файлів. Продумана система охолодження ефективно запобігає перегріву навіть під час тривалих ігор або інтенсивної роботи. Ергономічна клавіатура з підсвіткою забезпечує комфортне використання у будь-яких умовах, а міцний корпус додає надійності та стильного вигляду.
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963]](/content/images/10/390x390l80mc0/12782690388798.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963]](/content/images/10/390x390l80mc0/95990050901969.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963]](/content/images/10/390x390l80mc0/50414687186999.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963]](/content/images/10/390x390l80mc0/64838029199676.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963]](/content/images/10/390x390l80mc0/19263411324224.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963]](/content/images/10/390x390l80mc0/24850255336167.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963]](/content/images/10/390x390l80mc0/33934964424604.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963]](/content/images/10/390x390l80mc0/46686462744042.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963]](/content/images/10/390x390l80mc0/71904413668097.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963]](/content/images/10/390x390l80mc0/52012066832725.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963]](/content/images/10/390x390l80mc0/77947541813662.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963]](/content/images/10/390x390l80mc0/16625362419243.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963]](/content/images/10/390x390l80mc0/80456754521478.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963]](/content/images/10/390x390l80mc0/25696115862931.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963]](/content/images/10/390x390l80mc0/17358493209616.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963] Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9E (83LK0049RA) [31963]](/content/images/10/390x390l80mc0/99509267732573.jpg)