|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Luna Grey |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450HX |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Операційна система | Без ОС |
| Bluetooth | Так |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Так |
| Ємність батареї, мАг | 57 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI |
| Вага | 1.77 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 22.95 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кардрідер | 3-in-1 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Розміри, мм | 359.3 x 236 x 19.9-22.95 |
| Серія | Lenovo LOQ |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Слот для карт пам`яті | Так |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Ширина | 35 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 57 Втг |
| Веб камера | 720p HD Privacy shutter |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Процесор | Intel Core i5-12450HX (2.4 - 4.4 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Nahimic Audio |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo LOQ 15IAX9E Luna Grey (83LK00CCRA)
Немає в наявності
Код товару: 202473
34 559 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Lenovo LOQ 15IAX9E (83LK00CCRA) Luna Grey