|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Luna Grey |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. зарядка від USB. підсвічування клавіатури. українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 2.4 - 4.6 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Операційна система | Без ОС |
| Bluetooth | Так |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 3 |
| Wi-Fi | Так |
| Ємність батареї, мАг | 60 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI, DisplayPort |
| Вага | 2.4 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 23.9 мм |
| Глибина | 258.7 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Розміри, мм | 359.86 x 258.7 x 21.9-23.9 |
| Серія | Lenovo LOQ |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Ширина | 35 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 3 cell. 60 Втг |
| Веб камера | 5.0 MP |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Процесор | Intel Core i5-13450HX (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.2. Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. 3 x USB 3.2 Gen 1. LAN (RJ-45). HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Nahimic Gaming Audio |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA)
Немає в наявності
Код товару: 203509
56 639 грн
58 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 (83JE014DRA) Luna Grey
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509]](/content/images/14/457x390l80mc0/87379971287837.png)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509]](/content/images/14/580x390l80mc0/68326561725894.png)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509]](/content/images/14/861x390l80mc0/12593210589369.png)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509]](/content/images/14/870x370l80mc0/29158864999602.png)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509]](/content/images/14/744x390l80mc0/85774723916208.png)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509]](/content/images/14/432x390l80mc0/28264803725287.png)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509]](/content/images/14/870x330l80mc0/77456447676339.png)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509]](/content/images/14/524x390l80mc0/54618339392376.png)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509]](/content/images/14/387x390l80mc0/66874961483713.png)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509]](/content/images/14/593x390l80mc0/48691065568547.png)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509]](/content/images/14/366x390l80mc0/75176171737995.png)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509]](/content/images/14/343x390l80mc0/60740301455216.png)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509]](/content/images/14/870x285l80mc0/51726680781207.png)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509]](/content/images/14/568x390l80mc0/80498873433308.png)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509]](/content/images/14/527x390l80mc0/89127849332131.png)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey (83JE014DRA) [203509]](/content/images/14/382x390l80mc0/66935247971858.png)