|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | Lenovo LOQ |
| Модель | LOQ 15IRX9 |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | GeForce RTX4050 |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 3x USB-A (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 10 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 2), з Lenovo® PD 140 Вт і DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 2.1, до 8K/60 Гц, 1 комбінований роз'єм для навушників/мікрофона (3,5 мм), 1x Ethernet (RJ-45), 1x роз'єм живлення |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 2,38 кг |
| Висота | 23.9 мм |
| Глибина | 258.7 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | LOQ |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 60 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 60.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Габарити | 359.9х258.7х23.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i5-13450HX (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Nahimic Audio |
| Додатково | NumberPad |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA)
Немає в наявності
Код товару: 613180
49 403 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужні відеокарти NVIDIA GeForce RTX Графічні процесори NVIDIA GeForce RTX серії 40 для ноутбуків забезпечують роботу найшвидших у світі ноутбуків для геймерів та творчих людей. Створені на основі надефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, вони забезпечують якісний стрибок у продуктивності завдяки технології DLSS 3 на базі штучного інтелекту та дозволяють створювати реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів. Крім того, набір технологій NVIDIA оптимізує продуктивність системи, енергоспоживання, час автономної роботи та акустику для максимальної ефективності. Відкрийте для себе ігри зі штучним інтелектом Дізнайтеся, якої потужної ігрової продуктивності можна досягти з революційним процесором Lenovo AI Engine+, оснащеним чіпом Lenovo LA1 AI. Цей передовий движок є інтелектуальною, точно налаштованою системою, яка використовує датчики для поліпшення вашого ігрового процесу і дає вам перевагу перед конкурентами. Виділений перемикач MUX із NVIDIA Advanced Optimus виводить речі на новий рівень, автоматично зменшуючи затримку, оптимізуючи час роботи від батареї та підвищуючи FPS. А технологія Smart Engine аналізує дані та метрики, щоб ви завжди були на висоті.
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180]](/content/images/4/390x390l80mc0/15331121531741.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180]](/content/images/4/390x390l80mc0/48154542333496.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180]](/content/images/4/390x390l80mc0/54213923533992.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180]](/content/images/4/390x390l80mc0/15697874201798.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180]](/content/images/4/390x390l80mc0/74080768848024.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180]](/content/images/4/390x390l80mc0/36708064186916.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180]](/content/images/4/390x390l80mc0/62449718167501.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180]](/content/images/4/390x390l80mc0/18219209682658.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180]](/content/images/4/390x390l80mc0/82548930811228.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180]](/content/images/4/390x390l80mc0/52031896240904.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180]](/content/images/4/390x390l80mc0/86941099805450.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV00S6RA) [613180]](/content/images/4/390x390l80mc0/13717791765157.jpg)