|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Luna Grey |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Операційна система | Без ОС |
| Bluetooth | Так |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 3 |
| Wi-Fi | Так |
| Ємність батареї, мАг | 60 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI, DisplayPort |
| Вага | 2.38 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 23.9 мм |
| Глибина | 258.7 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Розміри, мм | 359.86 х 258.7 х 21.9 - 23.9 |
| Серія | Lenovo LOQ |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Ширина | 35 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 60 Втг |
| Веб камера | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Процесор | Intel Core i5-13450HX (2.4 - 4.6 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Nahimic Gaming Audio |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA)
Немає в наявності
Код товару: 202608
42 090 грн
43 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 (83DV017WRA) Luna Grey
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608]](/content/images/7/448x390l80mc0/98697698299128.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608]](/content/images/7/563x390l80mc0/51939584923657.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608]](/content/images/7/704x390l80mc0/86499086144900.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608]](/content/images/7/759x390l80mc0/51822585197212.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608]](/content/images/7/807x390l80mc0/36138699380753.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608]](/content/images/7/570x390l80mc0/81987582705972.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608]](/content/images/7/537x390l80mc0/86884632239305.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608]](/content/images/7/518x390l80mc0/99044389468271.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608]](/content/images/7/390x390l80mc0/74221933366617.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608]](/content/images/7/572x390l80mc0/78677984744049.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608]](/content/images/7/580x390l80mc0/60894225725595.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608]](/content/images/7/340x390l80mc0/81230972481520.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608]](/content/images/7/870x292l80mc0/44762010479241.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608]](/content/images/7/870x325l80mc0/58149740111383.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608]](/content/images/7/432x390l80mc0/76723002365596.jpg)
![Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608] Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 Luna Grey (83DV017WRA) [202608]](/content/images/7/396x390l80mc0/55945970222950.jpg)