|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | Lenovo LOQ |
| Модель | LOQ Essential 15IRX11 |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i5-13450HX Processor 2.4 GHz (20M Cache, up to 4.6 GHz, 10 cores: 6 P-cores and 4 E-cores) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 65-100W, 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45), 1x Power connector |
| Вага | 2.3 |
| Висота | 24.8 мм |
| Глибина | 255.6 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Lenovo LOQ |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 60 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 60.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i5-13450HX (2.4 - 4.6 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Nahimic Audio |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA)
Немає в наявності
Код товару: 305015
45 081 грн
46 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LOQ Essential 15IRX11 – Ігровий ПК з підтримкою ШІ
Пориньте у світ сучасного геймінгу з LOQ Essential 15IRX11 – потужним ігровим ноутбуком, створеним для високої продуктивності та штучного інтелекту. Оснащений процесором Intel Core i5-13450HX з 10 ядрами (6 продуктивних + 4 енергоефективних) і 16 потоками, він легко справляється з багатозадачністю та ресурсомісткими іграми.
Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5050 з 8 ГБ пам’яті GDDR7 та потужністю 440 AI TOPS відкриває новий рівень графіки й підтримку технологій штучного інтелекту, що прискорюють рендеринг і покращують візуальні ефекти.
Ноутбук оснащено 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5-4800 та 512 ГБ NVMe SSD, що забезпечує блискавичний запуск ігор і програм, а також швидкий доступ до файлів.
LOQ Essential 15IRX11 – ідеальний вибір для тих, хто цінує високу продуктивність, передові технології ШІ та комфорт у грі та роботі.
Пориньте у світ сучасного геймінгу з LOQ Essential 15IRX11 – потужним ігровим ноутбуком, створеним для високої продуктивності та штучного інтелекту. Оснащений процесором Intel Core i5-13450HX з 10 ядрами (6 продуктивних + 4 енергоефективних) і 16 потоками, він легко справляється з багатозадачністю та ресурсомісткими іграми.
Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5050 з 8 ГБ пам’яті GDDR7 та потужністю 440 AI TOPS відкриває новий рівень графіки й підтримку технологій штучного інтелекту, що прискорюють рендеринг і покращують візуальні ефекти.
Ноутбук оснащено 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5-4800 та 512 ГБ NVMe SSD, що забезпечує блискавичний запуск ігор і програм, а також швидкий доступ до файлів.
LOQ Essential 15IRX11 – ідеальний вибір для тих, хто цінує високу продуктивність, передові технології ШІ та комфорт у грі та роботі.
![Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015] Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015]](/content/images/13/390x390l80mc0/58694594600010.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015] Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015]](/content/images/13/390x390l80mc0/37579151120531.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015] Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015]](/content/images/13/390x390l80mc0/50186755874479.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015] Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015]](/content/images/13/390x390l80mc0/29736663181006.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015] Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015]](/content/images/13/390x390l80mc0/32244847411213.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015] Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015]](/content/images/13/390x390l80mc0/82765853369297.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015] Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015]](/content/images/13/390x390l80mc0/71177154605476.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015] Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015]](/content/images/13/390x390l80mc0/13566074036438.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015] Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015]](/content/images/13/390x390l80mc0/94386204022927.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015] Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015]](/content/images/13/390x390l80mc0/40117395536849.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015] Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015]](/content/images/13/390x390l80mc0/61353790912706.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015] Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015]](/content/images/13/390x390l80mc0/16001255979190.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015] Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015]](/content/images/13/390x390l80mc0/29201908291010.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015] Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015]](/content/images/13/390x390l80mc0/31313772409479.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015] Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015]](/content/images/13/390x390l80mc0/94986652271912.jpg)
![Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015] Ноутбук LENOVO LOQ Essential 15IRX11 (83SC002RRA) [305015]](/content/images/13/390x390l80mc0/31441276063322.jpg)