|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | ThinkBook |
| Модель | ThinkBook 14 G8 IAL |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H (24M Cache, up to 5.10 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc 140V |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4, 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® |
| Вага | 1.36 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 45.00 |
| Веб камера | FHD 1080p + IR Hybrid |
| Гарантійний пакет | LENOVO 12 місяців CARRYIN з розширенням до 36 місяців CARRYIN |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA)
Немає в наявності
Код товару: 301112
50 797 грн
52 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ThinkBook 14 G8 IAL: інтелектуальний підхід до продуктивності
Ноутбук ThinkBook 14 G8 IAL Arctic Grey (21SJ007ERA) — це сучасне рішення для професіоналів, які цінують поєднання продуктивності, естетики та технологій майбутнього. Оснащений інтелектуальними функціями, цей пристрій вміє адаптуватися до ваших робочих звичок, автоматично оптимізуючи системні ресурси. Завдяки вбудованому AI, ноутбук самостійно регулює потужність процесора та споживання енергії, забезпечуючи максимальну ефективність у потрібний момент та продовжуючи час автономної роботи. Це розумне рішення для бізнесу, яке підлаштовується під ваш ритм.
Потужність Intel Core Ultra — серце надійної роботи
Усередині ThinkBook 14 G8 IAL — процесор Intel® Core™ Ultra 7 255H 15-го покоління (Arrow Lake), що має 16 ядер і 16 потоків. З тактовими частотами від 0,7 до 5,1 ГГц і кешем L3 обсягом 24 МБ, він легко справляється навіть із ресурсоємними задачами, гарантуючи блискавичну реакцію системи.
Гнучка конфігурація — максимум можливостей
Ноутбук обладнаний 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5 з частотою 5600 МГц, яку можна розширити до 64 ГБ завдяки двом слотам (один вільний). Швидкий накопичувач SSD M.2 об'ємом 512 ГБ забезпечує миттєвий доступ до файлів і програм. Це дозволяє працювати без затримок навіть у найнапруженіших умовах.
Яскравий дисплей і графіка — комфорт в деталях
14-дюймовий IPS-екран із роздільною здатністю 1920×1200 пікселів дарує чітке зображення з високою яскравістю (300 ніт), контрастністю 1000:1 і широкими кутами огляду (178°). Вбудована графіка Intel Graphics із використанням системної пам’яті забезпечує плавне відтворення відео та графічний комфорт у повсякденних завданнях.
Автономність, зв'язок і безпека — продумано до дрібниць
ThinkBook 14 G8 IAL забезпечує стабільну автономну роботу протягом усього дня. Сучасний модуль Wi-Fi гарантує швидке та надійне з’єднання з мережею, що критично важливо для мобільного стилю життя. Для захисту даних передбачено сканер відбитків пальців і засоби безпеки від несанкціонованого доступу, що забезпечують спокій за конфіденційність.
Ноутбук ThinkBook 14 G8 IAL Arctic Grey (21SJ007ERA) — це сучасне рішення для професіоналів, які цінують поєднання продуктивності, естетики та технологій майбутнього. Оснащений інтелектуальними функціями, цей пристрій вміє адаптуватися до ваших робочих звичок, автоматично оптимізуючи системні ресурси. Завдяки вбудованому AI, ноутбук самостійно регулює потужність процесора та споживання енергії, забезпечуючи максимальну ефективність у потрібний момент та продовжуючи час автономної роботи. Це розумне рішення для бізнесу, яке підлаштовується під ваш ритм.
Потужність Intel Core Ultra — серце надійної роботи
Усередині ThinkBook 14 G8 IAL — процесор Intel® Core™ Ultra 7 255H 15-го покоління (Arrow Lake), що має 16 ядер і 16 потоків. З тактовими частотами від 0,7 до 5,1 ГГц і кешем L3 обсягом 24 МБ, він легко справляється навіть із ресурсоємними задачами, гарантуючи блискавичну реакцію системи.
Гнучка конфігурація — максимум можливостей
Ноутбук обладнаний 16 ГБ оперативної пам’яті DDR5 з частотою 5600 МГц, яку можна розширити до 64 ГБ завдяки двом слотам (один вільний). Швидкий накопичувач SSD M.2 об'ємом 512 ГБ забезпечує миттєвий доступ до файлів і програм. Це дозволяє працювати без затримок навіть у найнапруженіших умовах.
Яскравий дисплей і графіка — комфорт в деталях
14-дюймовий IPS-екран із роздільною здатністю 1920×1200 пікселів дарує чітке зображення з високою яскравістю (300 ніт), контрастністю 1000:1 і широкими кутами огляду (178°). Вбудована графіка Intel Graphics із використанням системної пам’яті забезпечує плавне відтворення відео та графічний комфорт у повсякденних завданнях.
Автономність, зв'язок і безпека — продумано до дрібниць
ThinkBook 14 G8 IAL забезпечує стабільну автономну роботу протягом усього дня. Сучасний модуль Wi-Fi гарантує швидке та надійне з’єднання з мережею, що критично важливо для мобільного стилю життя. Для захисту даних передбачено сканер відбитків пальців і засоби безпеки від несанкціонованого доступу, що забезпечують спокій за конфіденційність.
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112] Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112]](/content/images/38/390x390l80mc0/38859334524023.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112] Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112]](/content/images/38/390x390l80mc0/27526739172148.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112] Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112]](/content/images/38/390x390l80mc0/42483429671697.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112] Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112]](/content/images/38/390x390l80mc0/89080281101327.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112] Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112]](/content/images/38/390x390l80mc0/97285730878989.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112] Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112]](/content/images/38/390x390l80mc0/11335411962202.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112] Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112]](/content/images/38/390x390l80mc0/67675782433529.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112] Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112]](/content/images/38/390x390l80mc0/16123863936966.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112] Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112]](/content/images/38/390x390l80mc0/93085954215026.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112] Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112]](/content/images/38/390x390l80mc0/85560329643189.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112] Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112]](/content/images/38/390x390l80mc0/29612083638011.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112] Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007ERA) [301112]](/content/images/38/390x390l80mc0/72467710326348.jpg)