|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. гніздо для замка Kensington. зарядка від USB. підсвічування клавіатури. сканер відбитків пальців. українська клавіатура |
| Лінійка | ThinkBook |
| Модель | ThinkBook 16 G7 ARP |
| Тип ноутбуку | для навчання. для роботи |
| Призначення | для бізнесу |
| Діагональ екрану | 16" |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | 7735HS |
| Тип процесора, серія моделі | AMD Ryzen 7000 Series |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3.2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Максимальна оперативна пам'ять (RAM) | 64 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Тип SSD | M.2. PCI Express 4.0 |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 680M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Відеокарта | AMD Radeon 680M Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1хHDMI, 1xDisplayPort (USB Type-C), 1xDisplayPort через USB 4, 2хUSB 3.2 Gen1, 1хUSB 3.2 Type-C Gen2, combo jack |
| Мова клавіатури | UA |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax). Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1.7 кг |
| Вага в упаковці | 2.60 |
| Висота | 17.5 мм |
| Глибина | 253.5 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мікрофон | Так |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Водонепроникна клавіатура | Так |
| Серія | Lenovo ThinkBook |
| Серія/родина ноутбуків | ThinkBook |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Час роботи батареї, год. | 7 |
| Числова клавіатура | Так |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 45 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 45.00 |
| Безпека | Kensington Nano Security Slot, Fingerprint Reader, Firmware TPM 2.0 Enabled |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + ІЧ-гібрид із конфіденційною шторкою |
| Блок живлення | 65W USB-C® (3-pin) |
| Габарити | 356 x 253.5 x 17.5 |
| Гарантійний пакет | LENOVO 12 місяців CARRYIN з розширенням до 36 місяців CARRYIN |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 45 Вт·год |
| Контрастність | 1 000:1 |
| Маніпулятор | Cенсорна панель |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7735HS (3.2 - 4.75 GHz) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x SD Card Reader, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Ethernet (RJ-45), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and Display |
| Температура навколишнього середовища | 5 - 35 |
| Тип клавіатури | Backlit, Ukrainian |
| Характеристики батареї | 3 cell |
| Мультимедіа | HD audio, Stereo speakers, Realtek® ALC3287 codec, Microphone 2x, Array, Camera FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter, 2W x2, Dolby Audio |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.3. Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.75 |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. 1 x USB 4.0 Type-C. 2 x USB 3.2 Gen 1. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Додатково | вбудований мікрофон. стереодинаміки. MIL-STD-810H |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| NVMe | Так |
| TPM модуль | Так |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A, шт. | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C, шт. | 1 |
| USB Power Delivery | Так |
| USB Sleep-and-Charge | Так |
| USB Sleep-and-Charge, шт. | 1 |
| Інфрачервона камера | Так |
| Антивідблисковий екран | Так |
| Аудіо чіп | Realtek ALC3287 |
| Вбудований графічний адаптер | Так |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Версія Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Дискретний графічний адаптер | Ні |
| Захист паролем | Так |
| Канали пам'яті | Dual-channel |
| Конфігурація пам'яті (слоти х розмір) | 2 x 16 |
| Кількість вбудованих динаміків | 2 |
| Кількість встановлених накопичувачів SSD | 1 |
| Кількість мікрофонів | 2 |
| Повний об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Порт заряджання USB Type-C | Так |
| Порти LAN (RJ-45), шт. | 1 |
| Підвищена частота процесора, Ггц | 4.75 |
| Слоти пам'яті | 2x SO-DIMM |
| Формат екрану | 16:10 |
| Матеріал корпусу | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Aluminium,Polycarbonate (PC) |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA)
Немає в наявності
Код товару: 1000104
45 437 грн
46 962 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний інструмент для підприємців
Зустрічайте Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP – це ноутбук, який було створено з метою задовольнити всі потреби бізнес-сфери. Це сучасне, високопродуктивне рішення, що стане вашою надійною опорою у світі бізнесу.
Потужність та продуктивність, які перевершують очікування
Цей ноутбук працює на процесорі AMD Ryzen, який забезпечує високу продуктивність для будь-яких завдань. Він також оснащений інтегрованою графікою AMD Radeon, яка забезпечує відмінну якість зображення для редакцій, дизайну та інших творчих завдань.
Яскравий візуальний досвід
ThinkBook 16 G7 ARP вражає зі своїм великим, яскравим 16-дюймовим WUXGA (1920x1200) IPS дисплеєм. Він забезпечує кристально чисті зображення з високою контрастністю та тривалу комфортну роботу без стомлення очей. А графічний чіп AMD Radeon забезпечить гладку графіку для креативних завдань або презентацій.
Багатофункціональність і безпека
Для ThinkBook 16 G7 безпека є питанням пріоритетності. Він оснащений чіпом безпеки TPM 2.0 і сканером відбитку пальця, вбудованим прямо в кнопку живлення, що забезпечує надійний захист ваших даних та особистої інформації. Також варто відзначити наявність широкого спектру портів, включаючи USB 3.2 та HDMI 2.1, що забезпечують швидку та необмежену можливість підключення.
Сучасний, стильний дизайн
Корпус ноутбука виготовлено з міцного алюмінію з колірним покриттям Arctic Grey. Цей матеріал відчутно знижує вагу пристрою, не поступаючись при цьому в міцності і довговічності. Він пройшов жорстку перевірку згідно стандарту MIL-STD-810H, що підтверджує його здатність витривати найсуворіші умови роботи.
Lenovo ThinkBook 16 Gen 7 поєднує в собі сучасний дизайн, високу продуктивність і захист даних. Це могутній, але все ж стильний інструмент, який допоможе вам досягти успіху у світі бізнесу.
Зустрічайте Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP – це ноутбук, який було створено з метою задовольнити всі потреби бізнес-сфери. Це сучасне, високопродуктивне рішення, що стане вашою надійною опорою у світі бізнесу.
Потужність та продуктивність, які перевершують очікування
Цей ноутбук працює на процесорі AMD Ryzen, який забезпечує високу продуктивність для будь-яких завдань. Він також оснащений інтегрованою графікою AMD Radeon, яка забезпечує відмінну якість зображення для редакцій, дизайну та інших творчих завдань.
Яскравий візуальний досвід
ThinkBook 16 G7 ARP вражає зі своїм великим, яскравим 16-дюймовим WUXGA (1920x1200) IPS дисплеєм. Він забезпечує кристально чисті зображення з високою контрастністю та тривалу комфортну роботу без стомлення очей. А графічний чіп AMD Radeon забезпечить гладку графіку для креативних завдань або презентацій.
Багатофункціональність і безпека
Для ThinkBook 16 G7 безпека є питанням пріоритетності. Він оснащений чіпом безпеки TPM 2.0 і сканером відбитку пальця, вбудованим прямо в кнопку живлення, що забезпечує надійний захист ваших даних та особистої інформації. Також варто відзначити наявність широкого спектру портів, включаючи USB 3.2 та HDMI 2.1, що забезпечують швидку та необмежену можливість підключення.
Сучасний, стильний дизайн
Корпус ноутбука виготовлено з міцного алюмінію з колірним покриттям Arctic Grey. Цей матеріал відчутно знижує вагу пристрою, не поступаючись при цьому в міцності і довговічності. Він пройшов жорстку перевірку згідно стандарту MIL-STD-810H, що підтверджує його здатність витривати найсуворіші умови роботи.
Lenovo ThinkBook 16 Gen 7 поєднує в собі сучасний дизайн, високу продуктивність і захист даних. Це могутній, але все ж стильний інструмент, який допоможе вам досягти успіху у світі бізнесу.
![Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104] Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104]](/content/images/6/390x390l80mc0/55474115825679.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104] Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104]](/content/images/6/390x390l80mc0/81690415708217.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104] Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104]](/content/images/6/390x390l80mc0/81746593204931.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104] Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104]](/content/images/6/390x390l80mc0/95326087397203.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104] Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104]](/content/images/6/390x390l80mc0/62060766335906.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104] Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104]](/content/images/6/390x390l80mc0/34737585586971.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104] Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104]](/content/images/6/390x390l80mc0/84412692456180.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104] Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104]](/content/images/6/390x390l80mc0/73556830891748.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104] Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104]](/content/images/6/390x390l80mc0/68180435621279.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104] Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0028RA) [1000104]](/content/images/6/390x390l80mc0/77456583606892.jpg)