|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ThinkBook |
| Модель | ThinkBook 16 G7 IML |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Так |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Кількість ядер CPU | 16 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB-A (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), завжди ввімкнено, 1x USB-C® (USB 10 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 2), з USB PD 3.1 і DisplayPort™ 1.4, 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Гбіт/с), з USB PD 3.1 і DisplayPort™ 2.1, |
| Вага | 1.7 |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 254 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Lenovo ThinkBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 71 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 45.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + ІЧ-гібрид із конфіденційною шторкою |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155H (1.4 - 4.8 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA)
Немає в наявності
Код товару: 301054
57 119 грн
59 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ноутбук 16WUXGAM/U7-155H/32/1TB SSD/Intel ARC/W11P/F/BL/Arctic grey
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054] Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054]](/content/images/25/390x390l80mc0/66682979965713.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054] Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054]](/content/images/25/390x390l80mc0/85109715215473.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054] Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054]](/content/images/25/390x390l80mc0/96708061369922.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054] Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054]](/content/images/25/390x390l80mc0/85351544369186.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054] Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054]](/content/images/25/390x390l80mc0/27092584526894.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054] Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054]](/content/images/25/390x390l80mc0/15287972743200.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054] Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054]](/content/images/25/390x390l80mc0/35511074847834.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054] Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054]](/content/images/25/390x390l80mc0/80819487911097.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054] Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054]](/content/images/25/390x390l80mc0/72750606311237.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054] Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054]](/content/images/25/390x390l80mc0/69813367859800.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054] Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054]](/content/images/25/390x390l80mc0/67432426782521.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054] Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054]](/content/images/25/390x390l80mc0/60362256704372.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054] Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 IML (21MS004DRA) [301054]](/content/images/25/390x390l80mc0/23759467826241.jpg)