|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5625U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,64 кг |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | ThinkPad |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 32 |
| Ємність батареї | 45 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 324х220х17.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Комплектація | немає |
| Процесор | AMD Ryzen 5 5500U (2.1 - 4.0 GHz) |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | High Definition Audio |
| Покоління процесора AMD | Zen+ (2-е покоління) |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600)
Немає в наявності
Код товару: 612635
26 848 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Розроблений для корпоративних користувачів та створений на базі процесорів AMD Ryzen, ноутбук ThinkPad E14 (3rd Gen, 14, AMD) ідеально підійде для роботи в мобільному режимі. Він поєднує в собі мінімалістичний дизайн, виняткову довговічність роботи, що відповідає вимогам військових стандартів, та надійні засоби забезпечення безпеки. 14-дюймовий дисплей стандарту FHD та аудіосистема Harman забезпечують високоякісні зображення та звук під час сеансу конференц-зв’язку, при спілкуванні з друзями та близькими онлайн та перегляді розважального контенту.
![Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600) [612635] Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600) [612635]](/content/images/22/390x390l80mc0/72674802676028.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600) [612635] Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600) [612635]](/content/images/22/390x390l80mc0/32722629641325.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600) [612635] Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600) [612635]](/content/images/22/390x390l80mc0/69737560914926.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600) [612635] Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600) [612635]](/content/images/22/390x390l80mc0/58350523325095.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600) [612635] Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600) [612635]](/content/images/22/390x390l80mc0/22768322547998.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600) [612635] Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600) [612635]](/content/images/22/390x390l80mc0/16380466699374.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600) [612635] Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600) [612635]](/content/images/22/390x390l80mc0/70581984390928.jpg)
![Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600) [612635] Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 3 Black (20YDS0C600) [612635]](/content/images/22/390x390l80mc0/89397594222257.jpg)