|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ThinkPad E |
| Модель | ThinkPad E16 Gen 2 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Кількість потоків | 14 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel UHD Graphics 730 |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | Intel Graphics |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 2, 1x USB 3.2 Gen 1, 1x Thunderbolt 4, 1x USB-C 3.2 Gen 2, 1x HDMI, Combo jack, RJ-45 |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | Intel Wi-Fi 6E (802.11ax 2x2) |
| Вага | 1.81 |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 248 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 57 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 57.00 |
| Безпека | Kensington Nano Security Slot, Discrete TPM 2.0 Enabled, Fingerprint Reader |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD camera + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Блок живлення | 65W USB-C® (3-pin) |
| Габарити | 19,85 x 356,1 x 247,7 |
| Гарантійний пакет | LENOVO 12 місяців CARRYIN з розширенням до 36 місяців CARRYIN |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 57 Вт·год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 125U (1.3 - 4.3 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Ethernet (RJ-45), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 10 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 2), завжди ввімкнено, 1x USB-C® (USB 20 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 2x2), з USB PD 3.0 і D |
| Тип клавіатури | Backlit, Ukrainian |
| Мультимедіа | HD audio |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.30 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | U-series |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00)
Немає в наявності
Код товару: 300280
44 720 грн
47 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Максимальна продуктивність у ваших руках
Розпочніть свій професійний шлях із потужним та стильним ноутбуком ThinkPad E16 Gen 2 Black (21MBS45P00), створеним для нових висот ефективності та комфорту.
Потужність, яка не знає меж
ThinkPad E16 оснащено передовим процесором Intel® Core™ Ultra 5 125U із 12 ядрами та 14 потоками, що забезпечує виняткову продуктивність для роботи з багатозадачними додатками. Інтегрована графіка Intel® Arc™ Graphics подарує неймовірні візуальні можливості, ідеальні для роботи з графікою та мультимедіа.
Міцність, перевірена випробуваннями
Ноутбук відповідає стандарту MIL-STD-810H, витримуючи удари, вібрації та екстремальні умови без втрати якості та функціональності. Це гарантує надійну роботу пристрою в будь-яких умовах.
Зображення, що вражає
16-дюймовий антибліковий WUXGA-дисплей із роздільною здатністю 1920 x 1200 і IPS-матрицею забезпечує чіткість деталей та яскраву передачу кольорів. Клавіатура з підсвічуванням та українською розкладкою робить набір тексту зручним навіть у темряві, а стильний чорний алюмінієвий корпус додає елегантності та портативності.
Завжди на зв’язку
ThinkPad E16 оснащено сучасними технологіями Wi-Fi® 6E та Bluetooth® 5.3, що забезпечують швидке й стабільне з’єднання, а також порт Ethernet для ще більшої надійності. Універсальні порти USB, HDMI® та аудіороз’єми дозволяють підключати всі необхідні пристрої.
Ваші дані під надійним захистом
Модель обладнана дискретним чипом TPM 2.0, датчиком відбитків пальців та механічним затвором для вебкамери. Підтримка Windows® Hello забезпечує швидку автентифікацію без пароля, а слот Kensington® Nano Security Slot™ надійно захищає ноутбук від крадіжки.
Розпочніть свій професійний шлях із потужним та стильним ноутбуком ThinkPad E16 Gen 2 Black (21MBS45P00), створеним для нових висот ефективності та комфорту.
Потужність, яка не знає меж
ThinkPad E16 оснащено передовим процесором Intel® Core™ Ultra 5 125U із 12 ядрами та 14 потоками, що забезпечує виняткову продуктивність для роботи з багатозадачними додатками. Інтегрована графіка Intel® Arc™ Graphics подарує неймовірні візуальні можливості, ідеальні для роботи з графікою та мультимедіа.
Міцність, перевірена випробуваннями
Ноутбук відповідає стандарту MIL-STD-810H, витримуючи удари, вібрації та екстремальні умови без втрати якості та функціональності. Це гарантує надійну роботу пристрою в будь-яких умовах.
Зображення, що вражає
16-дюймовий антибліковий WUXGA-дисплей із роздільною здатністю 1920 x 1200 і IPS-матрицею забезпечує чіткість деталей та яскраву передачу кольорів. Клавіатура з підсвічуванням та українською розкладкою робить набір тексту зручним навіть у темряві, а стильний чорний алюмінієвий корпус додає елегантності та портативності.
Завжди на зв’язку
ThinkPad E16 оснащено сучасними технологіями Wi-Fi® 6E та Bluetooth® 5.3, що забезпечують швидке й стабільне з’єднання, а також порт Ethernet для ще більшої надійності. Універсальні порти USB, HDMI® та аудіороз’єми дозволяють підключати всі необхідні пристрої.
Ваші дані під надійним захистом
Модель обладнана дискретним чипом TPM 2.0, датчиком відбитків пальців та механічним затвором для вебкамери. Підтримка Windows® Hello забезпечує швидку автентифікацію без пароля, а слот Kensington® Nano Security Slot™ надійно захищає ноутбук від крадіжки.
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280]](/content/images/33/390x390l80mc0/52270558151522.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280]](/content/images/33/390x390l80mc0/54343899097591.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280]](/content/images/33/390x390l80mc0/51108786725960.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280]](/content/images/33/390x390l80mc0/28273938387163.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280]](/content/images/33/390x390l80mc0/50700565541800.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280]](/content/images/33/390x390l80mc0/58321790798503.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280]](/content/images/33/390x390l80mc0/42859050923372.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280]](/content/images/33/390x390l80mc0/28935998061534.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 2 (21MBS45P00) [300280]](/content/images/33/390x390l80mc0/76058396367046.jpg)