|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. гніздо для замка Kensington. підсвічування клавіатури. сканер відбитків пальців. українська клавіатура |
| Лінійка | ThinkPad E |
| Модель | ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) |
| Тип ноутбуку | бізнес. для роботи |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 7 |
| Модель процесора | Intel Core 7 240H (24M Cache, up to 5.20 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 2, 1x USB 3.2 Gen 1, 1x Thunderbolt 4, 1x USB-C 3.2 Gen 2, 1х HDMI, 1х Combo jack, 1х RJ-45 |
| Вага | 1.63 |
| Висота | 21.95 мм |
| Глибина | 249 мм |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Час роботи батареї, год. | 8 |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 3 cell. 48 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 64.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FHD 1080p + IR |
| Гарантійний пакет | LENOVO 12 місяців CARRYIN з розширенням до 24 місяців Onsite |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core 7 240H (1.8 - 5.2 Ггц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.3. Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1. 1 x USB 3.2 Gen 2. 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. 1 x USB 4.0 Type-C. LAN (RJ-45). HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Harman Kardon |
| Додатково | MIL-STD-810H |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
Новий відгук або коментар
Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00)
Немає в наявності
Код товару: 305103
64 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Розумний вибір для сучасного бізнесу
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 Black (21TGS08K00) — це надійний бізнес-ноутбук, який поєднує інноваційні технології, потужну продуктивність і перевірену безпеку. Завдяки своїй витривалості, стабільності та ефективності, він стане ідеальним інструментом для професіоналів, яким важлива швидкість і надійність у щоденній роботі. Міцний, стильний і функціональний — це оптимальне рішення для тих, хто шукає портативний, але потужний ноутбук для бізнесу.
Міцність, якій можна довіряти
ThinkPad E16 Gen 3 створений, щоб витримувати складні робочі умови. Його корпус відповідає військовому стандарту надійності MIL-STD-810H, а високоякісні матеріали гарантують довговічність пристрою. Комплекс систем безпеки — від шторки вебкамери та сканера відбитків пальців до чипа TPM 2.0 — захищає як дані користувача, так і конфіденційність.
Продуктивність для будь-яких викликів
Модель оснащена процесором Intel Core 7 240H із 10 ядрами (6 продуктивних і 4 енергоефективні) та 16 потоками, що забезпечують високу швидкодію та енергоефективність. Тактова частота до 5.2 ГГц на продуктивних ядрах гарантує плавну багатозадачність, швидку обробку даних і стабільну роботу навіть у ресурсоємних програмах.
32 ГБ оперативної пам’яті з можливістю розширення до 64 ГБ забезпечують швидкий доступ до інформації, а SSD-накопичувач обсягом 1 ТБ (M.2) гарантує блискавичне завантаження системи й додатків.
Комфортний екран для щоденної роботи
16-дюймовий дисплей WUXGA (1920x1200) із матовим антивідблисковим покриттям, яскравістю 300 ніт і технологією IPS забезпечує чітке та насичене зображення. Кольорова палітра 45% NTSC створює збалансовану передачу кольорів для комфортної роботи з графікою, текстами чи мультимедіа. Вбудована графіка Intel Graphics чудово справляється з офісними і бізнес-завданнями.
Надійність і автономність у кожній деталі
ThinkPad E16 Gen 3 оснащений акумулятором на 64 Вт·год, який забезпечує тривалу автономну роботу — ідеально для тих, хто постійно в русі. Підтримка Wi-Fi 6E гарантує стабільне та швидке підключення, Bluetooth спрощує з’єднання з аксесуарами, а порт Ethernet додає надійності у дротових мережах.
Безпека на рівні корпоративних стандартів
Сканер відбитків пальців, інтегрований у кнопку живлення, інфрачервона камера з підтримкою Windows Hello та шторка вебкамери забезпечують максимальний захист персональних даних. Чип TPM 2.0 шифрує конфіденційну інформацію, створюючи додатковий рівень безпеки.
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 — це поєднання потужності, надійності та безпеки в одному пристрої. Створений, щоб підтримувати ваш бізнес на найвищому рівні продуктивності.
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 Black (21TGS08K00) — це надійний бізнес-ноутбук, який поєднує інноваційні технології, потужну продуктивність і перевірену безпеку. Завдяки своїй витривалості, стабільності та ефективності, він стане ідеальним інструментом для професіоналів, яким важлива швидкість і надійність у щоденній роботі. Міцний, стильний і функціональний — це оптимальне рішення для тих, хто шукає портативний, але потужний ноутбук для бізнесу.
Міцність, якій можна довіряти
ThinkPad E16 Gen 3 створений, щоб витримувати складні робочі умови. Його корпус відповідає військовому стандарту надійності MIL-STD-810H, а високоякісні матеріали гарантують довговічність пристрою. Комплекс систем безпеки — від шторки вебкамери та сканера відбитків пальців до чипа TPM 2.0 — захищає як дані користувача, так і конфіденційність.
Продуктивність для будь-яких викликів
Модель оснащена процесором Intel Core 7 240H із 10 ядрами (6 продуктивних і 4 енергоефективні) та 16 потоками, що забезпечують високу швидкодію та енергоефективність. Тактова частота до 5.2 ГГц на продуктивних ядрах гарантує плавну багатозадачність, швидку обробку даних і стабільну роботу навіть у ресурсоємних програмах.
32 ГБ оперативної пам’яті з можливістю розширення до 64 ГБ забезпечують швидкий доступ до інформації, а SSD-накопичувач обсягом 1 ТБ (M.2) гарантує блискавичне завантаження системи й додатків.
Комфортний екран для щоденної роботи
16-дюймовий дисплей WUXGA (1920x1200) із матовим антивідблисковим покриттям, яскравістю 300 ніт і технологією IPS забезпечує чітке та насичене зображення. Кольорова палітра 45% NTSC створює збалансовану передачу кольорів для комфортної роботи з графікою, текстами чи мультимедіа. Вбудована графіка Intel Graphics чудово справляється з офісними і бізнес-завданнями.
Надійність і автономність у кожній деталі
ThinkPad E16 Gen 3 оснащений акумулятором на 64 Вт·год, який забезпечує тривалу автономну роботу — ідеально для тих, хто постійно в русі. Підтримка Wi-Fi 6E гарантує стабільне та швидке підключення, Bluetooth спрощує з’єднання з аксесуарами, а порт Ethernet додає надійності у дротових мережах.
Безпека на рівні корпоративних стандартів
Сканер відбитків пальців, інтегрований у кнопку живлення, інфрачервона камера з підтримкою Windows Hello та шторка вебкамери забезпечують максимальний захист персональних даних. Чип TPM 2.0 шифрує конфіденційну інформацію, створюючи додатковий рівень безпеки.
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 — це поєднання потужності, надійності та безпеки в одному пристрої. Створений, щоб підтримувати ваш бізнес на найвищому рівні продуктивності.
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103]](/content/images/26/390x390l80mc0/56632559927909.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103]](/content/images/26/390x390l80mc0/13138406557711.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103]](/content/images/26/390x390l80mc0/92027577258087.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103]](/content/images/26/390x390l80mc0/39038107645785.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103]](/content/images/26/390x390l80mc0/37194462820711.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103]](/content/images/26/390x390l80mc0/65342268750506.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103]](/content/images/26/390x390l80mc0/84438935027919.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103]](/content/images/26/390x390l80mc0/23873448902863.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103]](/content/images/26/390x390l80mc0/62924201492355.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103]](/content/images/26/390x390l80mc0/45655085969362.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103]](/content/images/26/390x390l80mc0/78330859734119.jpg)
![Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103] Ноутбук LENOVO ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (21TGS08K00) [305103]](/content/images/26/390x390l80mc0/66036402803899.jpg)